Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Dominika Zasiewska jest młodą mamą. Jak macierzyństwo zmieniło jej życie? Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy


Gwiazda jeszcze nigdy tak wiele nie opowiedziała

Dominika Zasiewska o macierzyństwie

Dominika Zasiewska to gwiazda, którą w polskim show-biznesie znają wszyscy. Przypomnijmy, że zasłynęła jako Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego.

Dziś modelka zmieniła się nie do poznania. Wydaje się, że całkowicie zerwała z wizerunkiem dziewczyny, która jedynie nalewa wodę gościom programu, będąc jedynie w seksownym stroju. Dominika postanowiła skupić się na rodzinie. Dwa lata temu urodziła chłopca, który od razu stał się oczkiem w głowie znanej mamy. Modelka niedawno wzięła również ślub, o czym informowaliśmy jako pierwsi. Jej wybrankiem jest biznesmen pochodzący z Trójmiasta.

Zobacz: Dominika Zasiewska wzięła ślub!  

Dominika świetnie spełnia się, jako mama. W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o tym, co macierzyństwo zmieniło w jej życiu. 

To, że byłam Wodzianką, to nigdy nie wiązało się z żadnymi priorytetami. To po pierwsze była kwestia przypadku, a po drugie dobrej zabawy. Ja się bardzo lubiłam bawić i to się do tej pory nie zmieniło. Tak za bardzo wiele się nie zmieniło. Może 15 kilogramów – powiedziała

Czy aby na pewno tak jest, jak mówi Dominika?

Zobacz: Dominika Zasiewska opowiedziała o swojej sesji do Playboya

Dominika Zasiewska z mężem Playboy 2016

Dominika Zasiewska z mężem na imprezie Playboy 2016

Wodzianka Dominika Zasiewska - Samochód Roku Playboya 2016

Dominika Zasiewska o tym, co macierzyństwo zmieniło w jej życiuUważasz, że syn Dominiki Zasiewskiej jest podobny do swojej mamy?

×