Alicja Bachleda-Curuś zdradziła nam patent na podsycanie namiętności w związku [WIDEO]

Alicja Bachleda Curuś o związkach

Alicja Bachleda Curuś o związkach

Alicja Bachleda-Curuś o związkach

W ostatni czwartkowy wieczór lutego odbyła się warszawska premiera komedii „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Rolę główną gra w nim m.in. Alicja Bachleda-Curuś.

Aktorka była obecna podczas promocji filmu. Nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności i podpytaliśmy Alicję o jej filmową bohaterkę, Basię. Czego się od niej nauczyła? Jak się okazuje, między innymi patentu na to, jak pielęgnować uczucie w związkach.

Rola Basi uświadomiła mi, żeby mieć się na baczności, bo, kiedy zapomnimy o podsycaniu płomyczka namiętności i pasji, wkrada się nuda i rutyna. Trzeba o tym pamiętać – powiedziała Jastrząb Post Alicja Bachleda-Curuś.

Dla ukochanego, jak twierdzi Alicja, nie trzeba nawet wybitnie się stroić.

Jak faktycznie kochamy, ktoś nas rozumie, czujemy się komfortowo, to dres, czy nie dres, nie powinno to mieć żadnego znaczenia. Ja lubię się czuć wygodnie, więc jeśli nie muszę się stroić, to wybieram coś wygodnego i komfortowego – przyznaje Alicja.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” [GALERIA FOTO]

Alicja Bachleda-Curuś - premiera filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Kreacja: Anna Krzyżanowska, biżuteria: W.Kruk. Alicja Bachleda-Curuś, warszawska premiera filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×