Koniec „Wspaniałego stulecia”. U nas obejrzysz ostatni odcinek serialu „Wspaniałe stulecie” online za darmo!

Sulejman Wspaniały umiera w ostatnim odcinku

Sulejman Wspaniały umiera w ostatnim odcinku "Wspaniałego Stulecia"

Ostatni odcinek Wspaniałego stulecia online

„Wspaniałe stulecie” opowiada historię sułtana Sulejmana Wspaniałego. Zapisał się on w historii jako najdłużej panujący władca Imperium Osmańskiego. Serial pełen intryg, zdobył popularność w ponad 50 krajach. Niestety już 12 kwietnia w TVP1 zostanie wyemitowany ostatni odcinek z produkcji.

Przez kilka ostatnich odcinków jesteśmy świadkami jak Hürrem, walczy o życie. Zobacz tutaj: Hürrem umiera! [fragment odcinka]. Niestety jej dni są już policzone. Śmierć najważniejszej sułtanki, sama w sobie wróżyła koniec serialu. Jak przystało na najważniejszą kobietę sułtana, Hürrem pogodzi się z rywalkami. Mało tego, pomimo rywalizacji i wielu groźnych sytuacji kobiety będą teraz dziękować najważniejszej Sułtance za wszystko co dla nich zrobiła.

Bardzo ciężko śmierć sułtanki Hürrem będzie znosił jej ukochany sułtan. Sulejman wyruszy na wojnę przeciw Maksymilianowi. Stan zdrowia sułtana również się bardzo pogorszy. Władca z wojny już nie wróci. W ostatnim (312) odcinku „Wspaniałego stulecia” trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z urodzonym na Węgrzech Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Później kobieta wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może doczekać się objęcia władzy przez Selima. Wkrótce Sulejman umiera, a jego syn zostaje nowym sułtanem.

Czytaj: O czym jest serial „Wspaniałe stulecie: KÖSEM”? Nowa produkcja już od kwietnia w TVP1

Zakończenie serialu jest smutne, i na pewno pozostanie w pamięci widzów. Każda postać wzbudzała sympatię, ale nie martwcie się. Już wkrótce na antenie TVP1 pojawi się kontynuacja – „Wspaniałe stulecie: KÖSEM”. Najpotężniejsza kobieta w historii Imperium też skradnie Wasze serca.

Wspaniałe stulecie

Wspaniałe stulecie – ostatni odcinek online


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×