Seriale na dzisiaj: ślub w „Przyjaciółkach”, awantura w „Singielce” i porwanie w „Na Wspólnej”

Wspaniałe stulecie, odcinek 297:

 • Godzina emisji: 15.50
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Bajazyd rezygnuje z wymierzenia Defne kary śmierci. Sulejman nadzoruje budowę meczetu, który ma nosić jego imię. Kobiety odwiedzają seraj. Składają Hürrem podziękowania za to, co dla nich zrobiła. Sułtanka prosi Sumbula, by po jej śmierci wybudowano hammam, który ma służyć kobietom. Tymczasem na rozkaz sułtana do seraju przyjeżdżają Bajazyd i Selim. Mihrimah dowiaduje się, że spodziewa się dziecka.

Zobacz: ”Wspaniałe stulecie” darmowe odcinki online

Wspaniałe stulecie, fot: materiały prasowe

Wspaniałe stulecie, fot: materiały prasowe

Klan, odcinek 2908:

 • Godzina emisji: 17.55
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Ola ma pretensje do Rafała. Kamila chce rzucić swoją dotychczasową działalność. Małgosia postanawia iść na weekendowe warsztaty i namawia Laurę na wyjście. Planu burzy jej Jacek. Miłosz chce porozmawiać z Martą, a na miejscu zjawia się także Bożenka. Michał próbuje przekonać teściową, żeby pozwoliła mu zabrać Stefanka ze sobą.

Czytaj: Znamy wyniki oglądalności „Klanu”. Jest aż tak źle? 

Klan znika z TVP1? Co go zastąpi?

Klan znika z TVP1? Co go zastąpi?

Ojciec Mateusz, odcinek 189:

 • Godzina emisji: 20.30
 • Gdzie oglądać: TVP1

Opis odcinka: Mateusz i Nocul są świadkami napadu na pocztę. Nieoczekiwanie napastnik, „Dzidek”, traci przytomność. Mężczyzna trafia do szpitala. Tymczasem w fabryce karmy dla zwierząt zostają znalezione zwłoki dyrektora. Policjanci zabezpieczają na miejscu otwarty sejf i przesłuchują ochroniarza Gralaka, który znalazł ciało. Do zakładu przyjeżdża członek zarządu, Halina Reszel, która informuje funkcjonariuszy, że fabryka jest na skraju bankructwa. Na ciele dyrektora znalezione zostają rude włosy. Wśród podejrzanych o zabójstwo są Magda Borek, Marzena Kania i Monika Kulik. Na pewien trop w sprawie wpada proboszcz Mateusz.

Zobacz: Kolejne szokujące zmiany w TVP. „Ojciec Mateusz zdjęty z anteny”

Ojciec Mateusz 15 sezon, Olga Bończyk, Artur Żmijewski fot: AKPA

Ojciec Mateusz 15 sezon, Olga Bończyk, Artur Żmijewski fot: AKPA

Barwy szczęścia, odcinek 1417:

 • Godzina emisji: 20:05
 • Gdzie oglądać: TVP2

Opis odcinka: Prawnikom udaje się poruszyć sumienie Wojciecha Florczyka, ale mężczyzna nie zmienia on swoich zeznań. Klubik dziecięcy kończy działalność. Klara, Ada i Jaga z pomocą Huberta i chłopaków z zespołu porządkują dom Basi. Dominika Sadowska cierpi na depresję. Kasia uważa, że oboje z Łukaszem powinni jej pomóc. Lekarz kobiety twierdzi jednak, że Sadowski powinien trzymać się z daleka od żony, bo tylko pogorszy jej stan.

Czytaj: Tragiczna śmierć w „Barwach szczęścia”. Izabela Kuna na zawsze żegna się z rolą w serialu TVP2

Barwy szczęścia, Anna (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski)

Barwy szczęścia, Anna (Dorota Kolak), Jerzy (Bronisław Wrocławski)

Na Wspólnej, odcinek 2241:

 • Godzina emisji: 20.15
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Łucja przychodzi do mieszkania Tomka i liczy na przyjęcie urodzinowe, ale okazuje się, że są sami. Chłopak ma obsesję na jej punkcie i więzi koleżankę w swoim mieszkaniu. Do Igora przychodzi funkcjonariusz CBŚ. Mężczyzna chce poznać źródło, z którego pochodzą informacje zamieszczone na blogu dziennikarza.

Zobacz też: Maria Zięba odchudza męża

Wiosna 2016 w TVN - serial ''Na Wspólnej''

Wiosna 2016 w TVN – serial ”Na Wspólnej”

Singielka, odcinek 101:

 • Godzina emisji: 20.55
 • Gdzie oglądać: TVN

Opis odcinka: Elka pomaga Sylwii odzyskać Tomasza. Górski uważa jednak, że jego przyjaciółka niepotrzebnie się wrąca i dochodzi do kolejnej kłótni fotografa z dziennikarką. Sława próbuje pogodzić się z mężem. Genowefa radzi jej, żeby dała Olgierdowi trochę czasu. Natalia spotyka się z Robertem. Dziewczyna dostaje od byłego miły prezent.

Oglądaj też: Natalia i Robert jednak wezmą ślub?

Singielka, Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), fot: x-news

Singielka, Natalia (Julia Kamińska), Robert (Kamil Kula), fot: x-news

Pierwsza miłość, odcinek 2258:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Beata próbuje pomóc Kaśce w odzyskaniu utraconej miłości. Aśka wybiera się na wymarzoną randkę w ciemno. Nowo poznany bogaty mężczyzna jest dla niej nadzieją na porzucenie niechlubnej posady sprzątaczki. Radek wprowadza się do mieszkania Sabiny. Radość kobiety trwa do momentu, w którym w jednym z jego kartonów znajduje pamiątki po Jowicie. Emilka i Bartek otrzymują zaproszenia na ślub Pauliny i Norberta.

Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)

Pierwsza miłość. Tomek (Oskar Wojciechowski), Zosia (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska)

Przyjaciółki, odcinek 77:

 • Godzina emisji: 18.00
 • Gdzie oglądać: Polsat

Opis odcinka: Ku ogromnemu zaskoczeniu Patrycji, rano w drzwiach pojawia się Michał. Natychmiast po nim zjawiają się Elżbieta i Zbyszek, którzy chcą spędzić z synem cały dzień. Okazuje się, że Michał wysłał im smsa z trasy, by poinformować o niespodziance. Patrycja i Michał nie są zachwyceni perspektywą spędzenia pierwszego, wspólnego od wielu miesięcy, dnia razem z rodzicami. Pod pretekstem zrobienia zakupów, wymykają się z mieszkania i lądują w mieszkaniu Zuzy, gdzie czule się witają. Jasiek zaprasza Zuzę na spotkanie, jest zaintrygowana jego propozycja i zgadza się. Razem wybierają się na ściankę wspinaczkową i świetnie się razem bawią. Widać, że Zuza potrzebowała takiej formy kumpelskiego relaksu.Anka wraca do domu po „burzy mózgów”, podczas której, razem z przyjaciółkami szukały rozwiązania coraz gorszego stanu finansowego muffiniarni. Ku jej zaskoczeniu okazuje się, że Paweł zaprosił Marię i Wacława wraz z kuzynami, nie mówiąc jej o niczym. Paweł jest zły na Ankę, że nie odsłuchała jego wiadomości i nie zrobiła zakupów na obiad. Natomiast Anka jest wściekła na Pawła, bo nie traktuje jej pracy poważnie. Żegna się z gośćmi i noc spędza u Zuzy. Przed rozpoczęciem ceremonii zaślubin Dorota postanawia wprowadzić w życie plan, który uknuła razem z Ingą. Sprawy toczą się jednak zgoła inaczej, niż zaplanowały dziewczyny. Łukasz i Robert rozmawiają o zaletach ślubu w kontekście możliwości skorzystania z ulg podatkowych, doprowadzając Ingę i Dorotę do szału. Wściekła na Łukasza Dorota wybiega z Urzędu Stanu Cywilnego tuż przed swoim ślubem…

Przyjaciółki odcinek 77, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk), fot: materiały prasowe Polsat

Przyjaciółki odcinek 77, Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Łukasz (Mikołaj Krawczyk), fot: materiały prasowe Polsat

Czytaj: Agnieszka Sienkiewicz w ciąży ma wilczy apetyt i zachcianki

Seriale paradokumentalne w czwartek 17.03.2016

„Szkoła” odcinek 248 o godzinie 16.00 w TVN
„Ukryta prawda” odcinek 596 o godzinie 17.00 w TVN
„Szpital” odcinek 485 o godzinie 18.00 w TVN
„Małolaty” odcinek 14 o godzinie 16.55 w Polsacie


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×