Już dziś do „Na dobre i na złe” wraca największa gwiazda serialu

Na dobre i na złe logo

Na dobre i na złe logo

Artur Żmijewski wraca do „Na dobre i na złe”

W „Na dobre i na złe” Zosia (Małgorzata Foremniak) i Kuba (Artur Żmijewski) wyjechali do pracy w zagranicznej klinice, a fani od 4 lat czekają na ich powrót do Leśnej Góry. Niedawno w serialu pojawiła się ich adoptowana córka. Julka (Aleksandra Hamkało) przyjechała do miejscowości, w której się wychowała, żeby poznać biologicznego ojca (Sławomir Orzechowski). To jednak nie znaczy, że los rodziny zastępczej jest jej obojętny.

Zobacz: Małgorzata Foremniak pierwszy raz zabrała głos w sprawie swojego powrotu do „Na dobre i na złe”

W rozmowie z przyjaciółmi Burska często opowiadała o Zosi i Kubie. Kontaktowała się z nimi telefonicznie, ale jeszcze nie powiedziała im o swojej ciąży. W nowych odcinkach „Na dobre i na złe” młoda lekarka będzie miała okazję spotkać rodziców adopcyjnych, ale okoliczności nie będą sprzyjały radosnej atmosferze. W 637 odcinku „Na dobre i na złe” Julka dowie się o poważnym wypadku Kuby i wyjedzie do Bostonu, żeby go wspierać

Chyba nie rozumiem. Kiedy? Ale co to znaczy w ciężkim stanie? Leży na OIOMie w Bostonie? Oczywiście, że przyjadę natychmiast – dziewczyna będzie wyraźnie zdenerwowana, gdy w rozmowie telefonicznej dowie się o tragedii.

Czytaj: Będzie wielki powrót Artura Żmijewskiego i Małgorzaty Foremniak do „Na dobre i na złe”? Sprawdziliśmy. Mamy komentarze agentów gwiazd i producentów serialu

Artur Bart (Piotr Głowacki) zawiezie ukochaną na lotnisko. Julka poleci do ojca, ale to nie znaczy, że widzowie zobaczą Artura Żmijewskiego na ekranie. Wszystko odbędzie się prawdopodobnie bez obecności kamer, a Burska opowie o wizycie w Bostonie dopiero po powrocie do szpitala. Chyba, że producenci serialu zrobili widzom niespodziankę! Aktor, który wcielał się w rolę Kuby zapewniał, że losy jego bohatera nie są przesądzone i być może lekarz kiedyś wróci na ekran. Podobnie jak jego żona Zosia.

„Na dobre i na złe” odcinek 637 emisja już w środę 11.05.2016 o godzinie 20.40

Małgorzata Foreminiak i Artur Żmijewski w ''Na dobre i na złe'' - fot: AKPA

Artur Żmijewski wraca do Na dobre i na złe


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×