Szukaj

Niespodzianka! Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak miłość”?! Pojawiło się intrygujące zdjęcie z planu z aktorem

Andrzej Młynarczyk M jak miłość

Andrzej Młynarczyk M jak miłość

Andrzej Młynarczyk wraca do „M jak Miłość”?

Podobno specjalistami od ożywiania martwych postaci są twórcy filmów z uniwersum Marvela, ale jak widać M jak Miłość wcale nie chce być od nich gorsze. Okazuje się, że w serialu znów możemy zobaczyć zmarłego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Jak to możliwe? Wygląda na to, że twórcy szykują dla nas prawdziwą niespodziankę – ciężko jednak stwierdzić, czy będą to przebłyski z przeszłości, czyli filmowe retrospekcje, czy fani mieli rację i Tomek sfingował własną śmierć by chronić rodzinę przed gangsterami.

Skąd te rewelacje? Małgorzata Pieńkowska podzieliła się zdjęciem z Andrzejem, które wywołało burzę. Serialowa Marysia zamieściła fotografię i zdradziła, że znów spotkają się razem na planie serialu. Nie zdradziła jakiego, ale to wystarczyło, żeby widzowie oszaleli z radości i odpalili nową partię teorii spiskowych. Oliwy do ognia dolał fakt, że oficjalny profil M jak Miłość na Instagramie opublikował to samo zdjęcie z wymownym napisem „Jak miło widzieć ich razem”.

Powrót Tomka i nowy, kryminalny wątek w serialu – biorąc pod uwagę to, co wyprawiają ostatnio scenarzyści – wcale nie byłby czymś dziwnym. Niestety, Andrzej rozwiał nadzieje fanów w rozmowie z Rewią:

Nie było łatwo podjąć tę decyzję, bo zżyłem się z ekipą. Ale decydują się na ten krok czułem, że robię dobrze. Chciałem otworzyć się na nowe wyzwania. Jedną z nich jest właśnie udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – powiedział Młynarczyk.

Szykują nową produkcję czy faktycznie kręcą przebitki z przeszłości?

Zobacz: Makabryczne zdjęcie z wypadku Pawła w “M jak miłość”! Wszędzie widać krew!

Zobacz: Już wszystko jasne! Wiemy kiedy TVP pokaże ostatni odcinek “M jak miłość”

Zobacz: Wpadka scenarzystów “M jak miłość” po wypadku Pawła! Internauci mają wielki ubaw po pachy!


Andrzej Młynarczyk wraca do M jak miłość?

Andrzej Młynarczyk wraca do M jak miłość?

Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk

Małgorzata Pieńkowska i Andrzej Młynarczyk

Pogrzeb Tomka Chodakowskiego w M jak Miłość

Pogrzeb Tomka Chodakowskiego w M jak Miłość

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×