Szukaj

Niespodzianka! Andrzej Młynarczyk wraca do “M jak miłość”?! Pojawiło się intrygujące zdjęcie z planu z aktorem

Andrzej Młynarczyk M jak miłość

Andrzej Młynarczyk wraca do “M jak Miłość”?

Podobno specjalistami od ożywiania martwych postaci są twórcy filmów z uniwersum Marvela, ale jak widać M jak Miłość wcale nie chce być od nich gorsze. Okazuje się, że w serialu znów możemy zobaczyć zmarłego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Jak to możliwe? Wygląda na to, że twórcy szykują dla nas prawdziwą niespodziankę – ciężko jednak stwierdzić, czy będą to przebłyski z przeszłości, czyli filmowe retrospekcje, czy fani mieli rację i Tomek sfingował własną śmierć by chronić rodzinę przed gangsterami.

Skąd te rewelacje? Małgorzata Pieńkowska podzieliła się zdjęciem z Andrzejem, które wywołało burzę. Serialowa Marysia zamieściła fotografię i zdradziła, że znów spotkają się razem na planie serialu. Nie zdradziła jakiego, ale to wystarczyło, żeby widzowie oszaleli z radości i odpalili nową partię teorii spiskowych. Oliwy do ognia dolał fakt, że oficjalny profil M jak Miłość na Instagramie opublikował to samo zdjęcie z wymownym napisem “Jak miło widzieć ich razem”.

Powrót Tomka i nowy, kryminalny wątek w serialu – biorąc pod uwagę to, co wyprawiają ostatnio scenarzyści – wcale nie byłby czymś dziwnym. Niestety, Andrzej rozwiał nadzieje fanów w rozmowie z Rewią:

Nie było łatwo podjąć tę decyzję, bo zżyłem się z ekipą. Ale decydują się na ten krok czułem, że robię dobrze. Chciałem otworzyć się na nowe wyzwania. Jedną z nich jest właśnie udział w programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – powiedział Młynarczyk.

Szykują nową produkcję czy faktycznie kręcą przebitki z przeszłości?

Makabryczne zdjęcie z wypadku Pawła w „M jak miłość”! Wszędzie widać krew!

Już wszystko jasne! Wiemy kiedy TVP pokaże ostatni odcinek „M jak miłość”

Wpadka scenarzystów „M jak miłość” po wypadku Pawła! Internauci mają wielki ubaw po pachy!


Czy oglądasz “M jak miłość”?

×