Szukaj

Gwiazdy “Ameryka Express” odpięły wrotki na domówce! Na konferencji było bardzo grzecznie, za to po niej… Oj działo się!

Ameryka Express impreza gwiazd

Uczestnicy Ameryka Express na wspólnej imprezie

Nie da się ukryć, że najnowszy sezon programu Ameryka Express budzi emocje na długo przed emisją pierwszego odcinka. Nie dość, że producenci postanowili zmienić miejsce, w którym uczestnicy będą musieli przetrwać za jednego dolara dziennie, nie brakowało też niebezpiecznych momentów takich jak ten, w którym o mały włos doszłoby do tragedii. Okazuje się, że uczestnicy Ameryka Express tak się zintegrowali, że postanowili spotykać się także po powrocie do Warszawy.

A nie było do tego lepszej okazji niż urodziny jednego z uczestników Piotra Sałaty. Na jego zaproszenie, w środowy wieczór do jednego z warszawskich lokali przybyli m.in. Aleksandra Domańska, Dawid Domański, Lara Gessler, Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Znajomi wspólnie spędzali wieczór, w trakcie którego nie brakowało wspólnych drinków, zdjęć, a także rozmów na świeżym powietrzu. Pomimo tego, że od końca nagrań programu minęło trochę czasu, jak widać nadal mają świetny kontakt.

Przypomnijmy, że Amerykę Express będzie można oglądać już od pierwszej środy września. Wówczas zobaczymy jak uczestnicy będą musieli przeżyć za jednego dolara dziennie w Ameryce Łacińskiej, a dokładniej w Ekwadorze i Peru. W trakcie programu uczestnicy musieli pokonać prawie 3000 km. Na najwytrwalszych czekała meta w Cuzco.

Do rywalizacji stanie m.in. solenizant środowej imprezy Piotr Sałata, który w programie bierze udział na zaproszenie Lary Gessler. Dlaczego dziewczyna zdecydowała się wziąć udział w tym programie?

Zwykle odrzucałam takie propozycje. Chyba przyszedł taki moment, że doszłam do wniosku, że może mnie to otworzy, może mi coś da – wyznała restauratorka w rozmowie z portalem Styl.pl.

A jak było w przypadku Piotra? Okazuje się, że zgodził się niemal błyskawicznie:

Decyzja u mnie trwała kilka sekund, dopiero później się zorientowałem, na co się pisałem – dodał Sałata.

Jak sobie poradzą? O tym przekonamy się już wkrótce. Będziecie oglądać?

Gwiazdy promują „Ameryka Express”: Agnieszka Woźniak-Starak, Tomasz Karolak, Maciej Musiałowski, Lara Gessler

Oto cała prawda o relacji Agnieszki Woźniak-Starak z teściową! Nawet tabloidy nie przewidziały takiego scenariusza!

Filip Chajzer żałuje, że zaprosił ojca do udziału w „Ameryka Express”? „Musiałem to sobie zrekompensować” [WIDEO]


Będziesz oglądać Ameryka Expres?

×