Księżna Meghan i księżna Kate wystrojone w diamenty na przyjęciu urodzinowym księcia Karola. Były wisienkami na długiej liście gości!

książę Karol rodzina królewska urodziny

Rodzina królewska w drodze na przyjęcie urodzinowe księcia Karola

14 listopada w pałacu Buckingham odbyła się wielka feta z okazji 70. urodzin księcia Karola, następcy brytyjskiego tronu i najstarszego syna królowej Elżbiety II. Uroczystości urodzinowe na cześć księcia odbywały się już od maja – to właśnie podczas pierwszego przyjęcia Meghan Markle i książę Harry zadebiutowali po ślubie w ogrodach pałacu królewskiego.

Przyjęcie było zamknięte, czemu trudno się dziwić, ale paparazzi udało się przyłapać gości księcia Karola podczas przejazdu z pałacu Kensington do pałacu Buckingham. Widziano między innymi księżniczkę EugenięJackiem Brooksbankiem, którzy debiutowali po ślubie na oficjalnej rodzinnej uroczystości. Nie zabrakło także księżniczki Beatrice oraz księżnej Camilli, która podróżowała na przyjęcie ze swoim ukochanym w samochodzie.

Widziano także wystrojoną w diamenty księżną Kate księciem Williamem za kółkiem samochodu oraz księcia i księżną Sussex. Meghan również miała w uszach imponującej wielkości kolczyki, choć ani jedna ani druga nie zdecydowały się na założenie tiary tego wieczoru.

Poza książęcymi parami na uroczystości była również obecna królowa, która w poruszającym przemówieniu podczas wznoszenia toastu za zdrowie syna przyznała, że wychowywanie go było dla niej ogromnym przywilejem, a patrzenie jak dorasta i zamienia się w mężczyznę – źródłem ogromnej radości. To było prawdopodobnie najbardziej wylewne wyznanie, jakie rodzina królewska kiedykolwiek słyszała od monarchini.

Na to czekali wszyscy! Królowa Elżbieta II wyróżniła księcia Karola w dniu urodzin. Pierwsza taka sytuacja w historii!

Urodziny księcia Karola w atmosferze skandalu! Bez ogródek wyciął ze swojego życia księżną Dianę

Mroczny sekret księżnej Diany ujrzał światło dzienne. Książę Karol i księżna Camilla szaleją ze wściekłości!


Księżniczka Beatrice - urodziny księcia Karola

Księżniczka Beatrice - urodziny księcia Karola

księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank - urodziny księcia Karola

księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank - urodziny księcia Karola

Meghan Markle i książę Harry - urodziny księcia Karola

Meghan Markle i książę Harry - urodziny księcia Karola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×