Szukaj

Tomasz Kammel i Mandaryna w identycznych kurtkach przed studiem „Pytania na śniadanie”. Kto wyglądał lepiej?

Tomasz Kammel i Mandaryna przyłapani przed studiem Pytania na śniadanie. Jak prezentowali się w niedzielne popołudnie? 
Tomasz Kammel i Mandaryna

Tomasz Kammel i Mandaryna

Tomasz Kammel na nadmiar wolnego czasu narzekać nie może. Dziennikarz jest związany z TVP, gdzie prowadzi programy z serii The Voice. To jednak dopiero początek jego ról. Pod koniec miesiąca pojawi się w programie Dance dance dance, który poprowadzi z Macademian Girl.

Tomasz Kammel i Mandaryna w identycznych kurtkach przed studiem Pytania na śniadanie

Oprócz prowadzenia programów rozrywkowych Tomasz regularnie pojawia się w Pytaniu na śniadanie. Tak jak w niedzielę, gdy wraz z Marzeną Rogalską rozmawiali z zaproszonymi gośćmi na ciekawe tematy. Gdy Kammel opuszczał studio, czekali na niego fotoreporterzy, którzy zarejestrowali jego drogę do samochodu.

Przy okazji pokazali stylizację, którą tego dnia wybrał mężczyzna. Przed studiem pojawił się w ciemnych spodniach, które połączył ze swetrem zapinanym na zamek, a także z wygodnymi, sportowymi butami. Z racji tego, że pogoda nie była zbyt sprzyjająca, sięgnął po ciepłą, zimową kurtkę.

Tomasz Kammel - Pytanie na śniadanie

Tomasz Kammel – Pytanie na śniadanie

W niedzielę na podobną kurtkę zdecydowała się Mandaryna. Była żona Michała Wiśniewskiego, która także pojawiła się w Pytaniu na śniadanie. Postawiła na model przed kolano. Włożyła pod nią wełnianą bluzkę, którą połączyła z czarną spódnicą i ciemnymi, kryjącymi rajstopami. Do stylizacji dobrała buty na obcasie, które podkreślały jej szczupłe nogi. Gdy wyszła ze studia, próbowała pozować do zdjęć fotoreporterom. Ze względu na silny wiatr, było to trudne zadanie.

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Kto wyglądał lepiej? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy naszym czytelnikom. My nie potrafmy wybrać jednoznacznego zwycięzcy.

Zobacz także: Gwiazdy pod studiem „Pytania na śniadanie”: Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Malwina Wędzikowska


Mandaryna - Pytanie na śniadanie

Mandaryna - Pytanie na śniadanie

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Mandaryna w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×