Szukaj

Typowali wiele gwiazd, ale nie ją. Oto nowa prowadząca „Dance Dance Dance”! To już oficjalna informacja

Dance, dance, dance - kto prowadzącym?

Taneczny program TVP Dance Dance Dance to coś, co potrafi rozruszać nawet tych, którzy rzadko wstają z kanapy. Nóżka sama tupie, gdy uczestnicy dają z siebie wszystko na parkiecie. Do dziś w tajemnicy trzymano informację, kto poprowadzi show. Już wiemy, kto dotrzyma towarzystwa Tomaszowi Kammelowi!

29 lutego startuje kolejna edycja tanecznego show Telewizji Polskiej. Wiadomo już, że jedną z jurorek będzie Anna Mucha. Nie jest też tajemnicą, że wśród uczestników po raz pierwszy pojawią się dwa męskie duety – bracia akrobaci Rafał i Krzysztof Jonkisz oraz aktorzy Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Nie zabraknie też pięknych pań – Kasi Stankiewicz z siostrą.

Zobacz także: Dance dance dance: Anna Mucha już ostrzy sobie pazury: Tylko patrzeć jak narobi sobie wrogów

Kto poprowadzi Dance Dance Dance 2?

Program prowadzi Tomasz Kammel. Jeszcze niedawno towarzyszyła mu Barbara Kurdej-Szatan. Plotkowało się, że zastąpi ją Kasia Cichopek albo Marcelina Zawadzka. Okazuje się jednak, że wszystkie typy były nietrafione. TVP stawia na świeżą krew. Do mediów trafiła właśnie oficjalna informacja, że zastąpi ją Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl!

Nie jest to dla nas zaskoczeniem. Gwiazda sprawdziła się celująco jako jedna z prowadzących śniadaniowy program TVP. Teraz poznamy ją z bardziej rozrywkowej strony.

Dance Dance Dance to format nieporównywalny z żadnym innym – zarówno pod względem rozmachu, jak i poziomu trudności układów tanecznych, któremu muszą podołać współzawodniczące pary. Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! – powiedziała Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”.

View this post on Instagram

Często Wam opowiadam o swoich ulubionych rytuałach. Jest ich ostatnio trochę, zwłaszcza, że spędzam więcej czasu na zgłębianiu dawnej, wręcz bywa, że starożytnej wiedzy na temat duchowości, medycyny, a także pielęgnacji. To zaskakujące jak wiele kiedyś wiedzieliśmy o naturze, o tym jak funcjonuje jej rytm, po czym zachodni świat… wyrzucił tę wiedzę przez okno ???? Kiedyś z tego żartowałam, a dziś sama podcinam włosy zgodnie z… kalendarzem księżycowym ????????‍♀️???????????? Wiedzieliście, że kiedyś w dzień pełni księżyca kolejki do fryzjerów ciągnęły się przez całą ulicę? ???? To były czasy! Zwracacie uwagę na fazy księżyca, dbając o urodę czy kompletnie nie macie pojęcia o czym mówię? ???? Ja wierzę (jak nasi przodkowie), że skoro księżyc powoduje przypływy i odpływy oceanów, to ma też wpływ na organizm człowieka, który przecież w 70% składa się z wody ????????‍♀️A co Wy o tym myślicie? . . . ???? Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentuje się ta sukienka w pełnej krasie, zajrzyjcie na bloga – link zostawiam na Story!❤️ #elegantmakeup #pinklipstick #glamhair #lacedress #dewyskin #mooncalendar #kalendarzksiężycowy #haircut

A post shared by Tamara Gonzalez Perea ???? (@macademiangirl) on

Dance Dance Dance 2: lista uczestników

O tym, jak sobie poradzi przekonamy się już pod koniec miesiąca.  Jak już powiedziała, będzie wspierać wszystkich uczestników. Na parkiecie pojawią się:

  • Kasia Stankiewicz z siostrą Anią,
  • aktorzy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka,
  • duet Fit Lovers – Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz,
  • Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora,
  • Rafał Jonkisz z bratem Krzyśkiem,
  • Rafał Mroczek z Przemkiem Cypryańskim.

Będziecie oglądać? Premierowy odcinek już 20 lutego.

Zobacz: Przedwczesna śmierć ojca odmieniła Macademian Girl. Nigdy nie mówiła o tym tak szczerze [WIDEO]


Macademian Girl na imprezie #STOPFUTROM

Macademian Girl na imprezie #STOPFUTROM

Macademian Girl – jesienna ramówka TVP 2019

Macademian Girl – jesienna ramówka TVP 2019

Macademian Girl i Rafał Maserak – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Macademian Girl i Rafał Maserak – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×