Szukaj

Przerażająco chuda Kendall Jenner chwali się nogami w krótkich spodenkach. Wszystko z nią w porządku?

Kendall Jenner jest przeraźliwie chuda

Szczuplutka Kendall Jenner w krótkich szortach

Ostatnimi czasy rodzina Kardashian-Jenner zniknęła nieco z radarów. Po skandalu, jaki rozpętał się po zdradzie Tristana Thompsona, który obmacywał się z obcymi kobietami tuż przed narodzinami swojej córki i rozstaniu Kourtney Kardashian z młodym partnerem, Kris Jenner trzyma swoje córki z daleka od show-biznesu. Wokół zwykle bardzo obleganej rodziny zapadła cisza. Czy to oznacza, że zmagają się z jakimiś problemami?

W ich życiu na pewno nie brakuje stresu, co chyba odbija się na zdrowiu Kendall Jenner. Odnosząca ogromne sukcesy w świecie mody gwiazda została niedawno przyłapana przez paparazzi prawdopodobnie w drodze na jedno z wielu biznesowych spotkań, w których musi uczestniczyć w ramach swojej pracy. Niestety, to co widać na zdjęciach, może wprawić w niepokój.

Kendall zawsze była smuklejszej i drobniejszej sylwetki niż reszta jej sióstr, ale mogła też pochwalić się krągłościami i bardzo kobiecym ciałem. Teraz przypomina cień samej siebie. W koszuli w kolorze piasku i poszarpanych szortach sięgających połowy uda modelka nie prezentowała się źle, ale jej przerażająco szczupłe nogi nie wyglądają już tak, jak kiedyś. Przezroczyste sandałki na szpilce, które dobrała do stylizacji jedynie potęgowały efekt.

Jej smutna mina także nie daje powodów do spokoju. Myślicie, że Kendall może zmagać się z problemami zdrowotnymi? W tej branży anoreksja i zaburzenia żywienia nie są czymś rzadkim…

To jest niemożliwe! Bella Hadid w samym body wygląda jak karykatura lalki Barbie! Kendall Jenner przy niej to ideał!

Małgorzata Rozenek zrobiła się na Kendall Jenner! Wszystko przez fryzurę! Niesamowite podobieństwo!

Kreacje gwiazd na gali CFDA Fashion Awards 2018: Kim Kardashian, Kendall Jenner, Irina Shayk, Naomi Campbell


Kogo lubisz bardziej: Kendall Jenner czy Gigi Hadid?

×