Nie od dzisiaj wiadomo, że rodzina Kardashianów bardzo lubi lata 90. - najbardziej Kourtney, Kylie i właśnie Kendall. Bardzo często można zobaczyć siostry w stylizacjach inspirowanych strojami sprzed kilkunastu lat, takich jak chociażby spodnie z wysokim stanem. Właśnie w takich paparazzi przyłapali Kendall w Nowym Jorku.
Modelka miała na sobie jasną marynarkę, granatowy t-shirt, rozszerzane, dziurawe, jasne dżinsy z wysokim stanem, rozcięte na dole, oraz czarne botki na szpilce w ostry szpic (!). Okulary przeciwsłoneczne tez inspirowane najntisami, aczkolwiek zsunięte na czubek nosa, bo jak widać nie tylko u nas pada.
Dwie dekady temu wszyscy byliśmy trendsetterami. Piąteczka :)