Odchudzona Dorota Szelągowska prezentuje sylwetkę na wyścigach konnych. Efekt intensywnych ćwiczeń widać gołym okiem

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska w niedzielę brylowała na wyścigach konnych na Służewcu. Obszerny płaszcz nie zdołał ukryć jej odchudzonej sylwetki. Jak wyglądała?

Dorota Szelągowska od lat związana jest z telewizją. Zaczęła w TVP w programie Rower Błażeja i przez kilka lat pracowała dla publicznego nadawcy, między innymi, jako jedna z prowadzących Pytanie na śniadanie. Potem przeszła do TVN i to tam rozwinęła skrzydła. Udało jej się połączyć pracę z jej największą pasją. Prowadzi programy wnętrzarskie i inspiruje do zmian masy widzów, którzy zasiadają przed telewizorami.

Dorota Szelągowska niedawno podjęła decyzję o tym, aby zmienić styl życia. Co prawda nigdy nie musiała walczyć z dużą ilością dodatkowych kilogramów, ale postanowiła wysmuklić swoje ciało i zawalczyć o zgrabniejszą sylwetkę i lepszą kondycję. To wpłynęło nie tylko na jej samopoczucie, ale też na postrzeganie ciała. Gwiazda TVN ostatnio odważnie prezentuje je w social mediach. Jakiś czas temu pokazała brzuch i napisała:

Brzuch od 21 lat pierwszy raz na słońcu. Niezbyt piękny, ale mój. Trochę wstyd. Nie, że go pokazuję, tylko że przez tyle lat myślałam o nim bez czułości. Starość jest fajna, szkoda, że nie wiedziała wcześniej, że można inaczej.

W niedzielę pojawiła się na Służewcu i po raz kolejny zaprezentowała nową sylwetkę.

Odchudzona Dorota Szelągowska na wyścigach konnych. Jak wyglądała?

Dorota Szelągowska w niedzielę pojawiła się na prestiżowych wyścigach, a dokładniej na rozgrywanej  109. raz Wielkiej Warszawskiej na Służewcu. W niedzielnej gonitwie pobiegło 11 koni, a gwiazda TVN przyglądała się najważniejszej imprezie jeździeckiej w tym sezonie. Wygrał Night Tornado. Obrońca tytułu z ubiegłego roku, prowadzony przez dżokeja Stefano Murę, pokonał dystans 2600 metrów z rekordowym wynikiem 2,29, nie dając najmniejszych szans rywalom.

Z twarzy Szelągowskiej nie schodził promienny uśmiech, mimo że koń, na którego postawiła, najwyraźniej nie wygrał gonitwy. Na jej Instagramie pojawiła się relacja, na której widać, jak Dorota drze kupon.

Jak wyglądała? Szelągowska pokazała się na Służewcu w obszernym bezowym płaszczu i kolorystycznie dobranych botkach. Krój nakrycia gwiazdy nie ukrył odchudzonej sylwetki. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Dorota Szelągowska na wyścigach konnych

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dzień dobry Dorotko.
  Mam na imię Agnieszka no Aga tak mnie wołają przyjaciele. Nie zaczytuję się w opinię innych bo za każdym człowiekiem idzie inna myśl… Niestety jesteśmy tacy jaki chcemy być i nie mówię o proporcjach materialnych, tylko o nas o uczuciach o byciu. Twój śmiech uroda dla mnie to MM.A ja Jestem pozytywną osobą,babcia , mamą, żoną i też mam przeszłość hm mocną delikatnie mówiąc…
  Jesteś piękna i to boli tych co nie ogarniają schematu szczęścia. Ps. Artystka z urodzenia i zakochana w życiu takim jakim sobie wymyśliłam. Pozdrawiam i cieszę się, że jesteś taka właśnie 💕

 • Gość pisze:

  To okropne co wypisujecie! Da się wyczuć że to zazdrość przez Was przemawia, do tego jeszcze obrażacie innych! Fuuuuj!!!¡! Jesteście obrzydliwe 😡

 • GośćNela pisze:

  Piękny płaszcz, a usmiech do wymiany.
  Sztuczny i przesłodki.

 • Alicja Anna pisze:

  Już teraz jest tak brzydka jak jej mamuśka.
  I ten fałszywy usmiech. Boje się takich przesłodkich ludzi.
  Wole gburasow, bo wiem czego po nich można się spodziewać.

 • Alicja Anna pisze:

  Już teraz tak brzydka jak jej mamuśka.
  I ten fałszywy usmiech. Boje się takich przesłodkie.
  Wole gburasow, bo wiem czego po nich można się spodziewać.

 • Blondi pisze:

  Jest piękna 🤗

 • Gość pisze:

  Dorota przestań palić , bo nasz szarą cerę i postarzała się, chyba dlatego że schudłaś.

 • Gość pisze:

  🤣🤣🤣

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×