NewsyDorota Szelągowska przeszła niewyobrażalną metamorfozę! Na zdjęciu sprzed lat jest nie do poznania!

Dorota Szelągowska przeszła niewyobrażalną metamorfozę! Na zdjęciu sprzed lat jest nie do poznania!

Dorota Szelągowska dom odnowa
Dorota Szelągowska dom odnowa
Kuba Górski

17.01.2019 22:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie sprzed 10 lat. Projektantka wnętrz znana z TVN zmieniła się nie do poznania. To po prostu całkiem inna osoba.

Dorota Szelągowska odkąd stała się gwiazdą TVN, widzom kojarzy się wyłącznie z blond fryzurą. Przypomnijmy, że Dorota prowadzi w TVN swój program Domowe rewolucje, podczas którego poddaje generalnym metamorfozom mieszkania uczestników show. Oprócz tego córka znanej pisarki - Katarzyny Grocholi, doradza widzom jak w prosty sposób zmienić zwykłą kawalerkę w prawdziwy pałac Sułtana.

Widzowie śledzący Domowe rewolucje mieli także okazję podziwiać kilka różnych wcieleń prowadzącej. Przede wszystkim Dorota prezentowała się słodko w ciąży, po swoim drugim porodzie kilka razy zmieniała również delikatnie fryzurę, jednak zmiany na jej głowie i figurze do rewolucji raczej nie należały. Projektantka lekko podcinała krótkie włosy zatem nic spektakularnego się nie zadziało.

Jednak cierpliwi fani projektantki na metamorfozę widowiskową Doroty Szelągowskiej wreszcie się doczekali. Gwiazda TVN dołączyła bowiem do zabawy internetowej - #10yearschallenge, polegającej na prezentacji swojego zdjęcia sprzed 10 lat.

Zatem mamy córkę Grocholi przed transformacją telewizyjną. 10 lat temu Dorota wyglądała bardzo zwyczajnie. Przede wszystkim miała ciemne krótkie włosy, nie miała doczepionych rzęs oraz perfekcyjnego makijażu.

Ta fotka zaskoczyła jej fanów, którzy natychmiast wkleili kilka ciekawych komentarzy.

Jak wino coraz piękniejszaKwintesencja kobiecościŁadniej Ci w blond tak jak mi mówią, że na starość blond odmładza więc tego się trzymajmyPiękna w każdym wieku10 lat temu.. naturalna. Szczera.. TyOj... cudowna zmiana na lepszeNo powiem Ci, normalnie słodka Dorotka

A co wy myślicie o tej metamorfozie Doroty Szelągowskiej?

  • Dorota Szelągowska bez makijażu
  • Dorota Szelągowska w nowej fryzurze
  • Dorota Szelągowska – jesienna ramówka TVN 2018
  • Dorota Szelągowska pokazała swoje foto sprzed 10 lat
  • Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola
  • Dorota Szelągowska z irokezem
  • Dorota Szelągowska bez filtra
  • Dorota Szelągowska bez makijażu
  • Dorota Szelągowska uszkodziła nogę
[1/9] Dorota Szelągowska bez makijażu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także