Dorota Szelągowska przytyła osiem kilo. Jako dowód załączyła zdjęcie. Gwiazda nie ukrywa swojej obecnej wagi

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska pochwaliła się w internecie starym zdjęciem. Od czasu jego wykonania sporo przytyła. Jak kiedyś wyglądała?

Dorota Szelągowska przed laty została zaangażowana do show Rower Błażeja w TVP1. Później znalazła zatrudnienie na antenach TVN i TVN Style. Dziś widzowie komercyjnej stacji mogą oglądać jej autorski program, Totalne remonty Szelągowskiej.

Jakiś czas temu prezenterka przeżyła chwilę grozy, gdyż ktoś włamał się na jej konto na Instagramie, dzięki któremu zarabia krocie na reklamach.

Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na instagramie – ukradli, zabrali. Instagram – help! Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść. Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie co zrobić? Szczęśliwie to konto na Facebooku nie było z nim połączone. Help!!!! – prosiła fanów o pomoc.

Szczęśliwie udało się odzyskać profil.

Dorota Szelągowska na starym zdjęciu. Jak wyglądała?

Od tego czasu zasypuje followersów kolejnymi materiałami. W czwartek, z okazji 18. urodzin TVN Style, pracownicy kanału udostępnili na Instagramie stare zdjęcie Doroty, które wykonano przed kilkoma laty. Zdjęcie skomentowali:

Programem, który przyciągnął największą liczbę widzek w 18-letniej historii stacji był prowadzony przez Dorotę Szelągowską “Dorota Was urządzi”. Niezwykła metamorfoza w trzy dni, której koszt nie przekracza siedmiu tysięcy złotych? Wygodna wanna z widokiem na Rzym w maleńkiej łazience, zaczarowany ogród na mikroskopijnym balkonie? Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Program “Dorota Was urządzi” pokazywał i uczył, że nic się zmarnuje, że wszystko może się przydać.

Prezenterka udostępniła fotkę w swojej relacji, przyznając, że wykonano ją osiem lat temu, czyli w czasie gdy była o osiem kilogramów lżejsza.

Osiem lat i osiem kilogramów temu –  napisała.

Na ujęciu widać starą fryzurę gwiazdy – zaczesaną na bok grzywkę.

Jak oceniacie przemianę bohaterki tekstu?


Dorota Szelągowska pochwaliła się w internecie starym zdjęciem

Dorota Szelągowska pochwaliła się w internecie starym zdjęciem

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×