Dorota Szelągowska padła ofiarą włamania. Jeśli fani nie pomogą, gwiazda straci tysiące złotych. „Wszystkie oficjalne drogi zawodzą”

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska może mówić o pechu... Poinformowała fanów o włamaniu. Teraz poprosiła ich o pomoc za pośrednictwem social mediów. Co takiego się stało? 

Dorota Szelągowska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako prowadząca Rower Błażeja. Z czasem przeszła z Telewizji Polskiej do TVN. W prywatnej stacji prowadzi Totalne remonty Szelągowskiej. Program przyniósł jej sporą popularność.

Gwiazda nie narzeka na zarobki. Z samego TVN na jej konto ma wpływać ok. 40 tys. zł. Dodatkowo zarabia też dzięki kontraktom reklamowych. Podobno za jeden post sponsorowany otrzymuje aż kilka tysięcy złotych. Poważniejszym aspektem jej działalności jest biuro projektowe, w którym konsultacje, jak podaje Pomponik, nie należą do najtańszych:

Przykładowo, konsultacja projektowa dla jednego pomieszczenia kosztuje 1200 złotych netto, a 2000 złotych netto dla większego czy wielofunkcyjnego. Z kolei za 1 mkw projektu wykonawczego trzeba zapłacić 250 złotych netto.

Niestety zdarzyła się sytuacja, która może zaszkodzić wpływom Doroty.

Dorota Szelągowska poinformowała o włamaniu

Gwiazda TVN dodała na Facebooku wpis, w którym poinformowała o tym, że ktoś włamał się jej na konto na Instagramie i je ukradł. Poprosiła fanów o pomoc w odzyskaniu kontroli:

Dzień dobry, a właściwie okropny. Zhakowali mi konto na instagramie – ukradli, zabrali. Instagram – help! Wszystkie oficjalne drogi zawodzą, Instagram nie odpisuje, filmik z moją identyfikacją twarzy ni chu chu nie chce przejść. Czy wśród Szanownych moich followersów jest ktoś, kto wie co zrobić? Szczęśliwie to konto na Facebooku nie było z nim połączone. Help!!!!

W komentarzach zaroiło się od porad, z których wiele było dość oczywistych:

 • Miałam ten sam problem, wpisałam w Google „jak odzyskać skradzione konto na instagramie” wyskoczyły różne dobre rady, wypróbowałam i udało się. Nie pamiętam tylko która była ta najlepsza ale się udało i odzyskałam swoje konto.

 • Instagram jak najbardziej odpisuje ale po pierwsze nie w weekend – maja wolne, po drugie inna strefa czasowa – 9 godzin. Także zaczekaj do popołudnia w poniedziałek. A po trzecie uwierzytelnianie dwuskładnikowe przy takich profilach to podstawa.

 • Miałam podobną sytuację szczęśliwie mój syn odzyskał i ustawił mi zabezpieczenia i teraz jakoś mam spokój.

Dorocie bardzo zależy na odzyskaniu konta. Nic dziwnego. W końcu dzięki niemu zarabia tysiące złotych… Trzymamy kciuki za to, aby jak najszybciej udało się jej odzyskać dostęp do profilu. Na tę chwilę konto jest niedostępne dla followersów.


Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska w kobiecym wydaniu

Dorota Szelągowska w kobiecym wydaniu

Dorota Szelągowska w kobiecym wydaniu

Dorota Szelągowska w kobiecym wydaniu

Komentarze

 • POLKA Z ANGLI pisze:

  Pic na wode celebritko pic na wode cza umiec zeby miec konto cza byc blyskotliwym a nie pajacowac chwalic sie pic na wode ..

 • Gość pisze:

  Zdrowia all w źyciu nie było mi tak wstyd wczorajszej nocy dałes plame super ide na kręgle super ona i super on nie wydaje mi się a źeby miec guz trzeba miec mózg i to tyle

 • Barbara pisze:

  Bzdury wypisujcie, ponieważ moją córkę też to spotkało, pisała wszędzie, zgłosiła to na policję , składała obszerne zeznania i Instagrama nie odzyskała,a miała tam ważne dla Niej sprawy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×