Dorota Szelągowska nie musi się martwić o finanse. Każdego miesiąca na jej konto wpływają krocie. Tabloid ujawnił zarobki gwiazdy

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska sprawiła, że jej pasja stała się też pracą. Gwiazda jest najpopularniejszą projektantką wnętrz w kraju. Ile zarabia? Może liczyć na spore wpływy na konto. 

Dorota Szelągowska pracę w show-biznesie znalazła już jako nastolatka. Tuż po swoich 18. urodzinach wzięła udział w castingu do programu Rower Błażeja. Otrzymała posadę i została jedną z prowadzących magazyn dla młodzieży. Przez kilka kolejnych lat związana była z TVP. Później widzowie mogli ją oglądać między innymi w Pytaniu na śniadanie. Z czasem zdecydowała się nawiązać współpracę ze stacją  TVN.

Na antenie komercyjnego nadawcy zaczęła prowadzić programy wnętrzarskie i naprawdę rozwinęła skrzydła. Szybko zdobyła kolejnych fanów, a jej kariera w mediach rozkręciła się na dobre. Od dawna już może liczyć nie tylko na kolejne formaty, w których pokazuje spektakularne remonty, ale też na propozycje od największych marek, które chcą nawiązać z nią współpracę reklamową. Nieustannie też pojawia się w kolejnych sesjach zdjęciowych i udziela wywiadów. Ile zarabia?

Ile zarabia Dorota Szelągowska?

Specjalistka od wnętrz nie może narzekać na brak zawodowych obowiązków. Wszystko to przekłada się oczywiście także na finanse. Portal Pomponik podjął się tego, aby skrupulatnie podliczyć, ile może zarabiać ulubienica widzów. Okazuje się, ze zdecydowanie nie musi się martwić o finanse. Z samej stacji TVN ma wpływać na jej konto aż 40 tys. złotych.

Mam pracę, która jest moją pasją i daje mi pieniądze. Nie muszę się martwić o pieniądze. I mam niezależność. Uważam, że niezależność finansowa jest bardzo ważna – zdradziła w rozmowie z Magdą Mołek.

Oczywiście do wszystkie dochodzą także zyski z kontraktów reklamowych ze znaną marką kosmetyczną, czy siecią marketów budowlanych. Prężnie prowadzi też swoje konto na Instagramie, a jak podaje wcześniej wspomniany portal za jeden post sponsorowany otrzymuje kilka tysięcy złotych.

Poza zarobkami związanymi z telewizją prezenterka otrzymuje także niemałe kwoty za posty sponsorowane na Instagramie. Szacuje się, że mogą one oscylować między 8 a 15 tysięcy złotych.

Poza tym ma także własny biznes i prowadzi biuro projektowe, gdzie zapewne nie brakuje klientów, którzy chcą, by to właśnie ona urządziła ich dom. Konsultacje, jak donosi Pomponik, nie należą do najtańszych.

Przykładowo, konsultacja projektowa dla jednego pomieszczenia kosztuje 1200 złotych netto, a 2000 złotych netto dla większego czy wielofunkcyjnego. Z kolei za 1 mkw projektu wykonawczego trzeba zapłacić 250 złotych netto.

Gwiazda rzeczywiście nie tylko spełnia się zawodowo i zamieniła pasję w pracę, ale jeszcze nieźle na tym zarabia.


Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii

Dorota Szelągowska w kobiecym wydaniu

Dorota Szelągowska w kobiecym wydaniu

Komentarze

 • dama_z_bagien pisze:

  Te komentarze pełne jadu są typowe dla ” polaczków ” , którzy w swoim marnym życiu niczego nie osiągnęli. Kobieta pracuje, to zarabia..czego nie rozumiecie? Nie przeszkadzają Wam rządowi złodzieje biorący kasę za nic, ale drażni Was kobieta, która uczciwie pracuje i zarabia..wstyd!! Wszystkiego dobrego Pani Doroto.

 • Brygida pisze:

  Ale zazdrościcie
  Uważajcie żebyście z tej zazdrości sraczki nie dostali .Dorotka na wszystko co ma sama zapracowała z nieba jej nie spadło .

 • Alicja pisze:

  Sam jad i zazdrość w tych komentarzach. Najważniejsze to komuś dokopać? wtedy nasze marne życie nabiera barwy?

 • Gość pisze:

  Zęby suszy cale zycie. Trzeci mąż też był zły. Dziecko z nianią. Kopci i klnie.

 • Gość pisze:

  Tak się żyje po maturze.

  • GośćKrystyna pisze:

   Bez wykształcenia bez polotu. Sztab architektów pracuje na nią. Umiała się ustawić. To też należy docenić. Dziś nieuctwo i kombinacje życiowe w modzie.

 • Gość pisze:

  Tyle mnie obchodzi , co zeszłoroczny śnieg

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×