Szukaj

Z przodu bardzo grzecznie, za to z tyłu… Michał Szpak swoją nową fryzurą wprawił fanki w osłupienie!

Michał Szpak z warkoczem

Michał Szpak z warkoczem

Michał Szpak promuje The Voice of Poland 9

Nie da się ukryć, że Michał Szpak od kilku lat jest na fali popularności, a jego nazwisko jest jednym z najgorętszych w polskim show-biznesie. Piosenkarz, który swoją popularność zbudował nie tylko na wyrazistym wizerunku, ale przede wszystkim na niezwykłym talencie, w ostatnim czasie ma sporo obowiązków. Jednym z nich jest rola jurora w The Voice of Poland. Nic więc dziwnego, że sporo czasu spędza w rozjazdach, a studio TVP jest dla niego drugim domem.

Przypomnijmy, że Michał Szpak swoją karierę rozpoczął od programu talent-show. Wystąpił w polskiej wersji X-Factora i swoim głosem oczarował zarówno jurorów, jak i publiczność. Ostatecznie zajął drugie miejsce. Dzięki ciężkiej pracy udało się mu ten program potraktować jako przepustkę i wkroczyć pewnym krokiem do polskiego show-biznesu. Do tego stopnia, że teraz role się odwróciły i to Szpak zasiada w fotelu jurorskim The Voice of Poland. Michał do studia TVP przyjeżdża zawsze stylowo ubrany.

Tym razem podczas wizyty w Pytaniu na śniadanie zaprezentował się z eleganckiej strony. Piosenkarz ubrał białą awangardową koszulę, do której dobrał czarne spodnie. Dodatkowo wybrał zamszowe buty, z delikatnym obcasem. Jako dodatek postawił na niebieskie, przeciwsłoneczne okulary. Włosy upiął w warkocze, co całej stylizacji dodało dodatkowego charakteru i potwierdziło, że Szpak jak nikt inny potrafi zwrócić na siebie uwagę.

Przed studiem na Michała czekał tłum fanów i fotoreporterów. Piosenkarz cierpliwie pozował do zdjęć, pokazując, że szanuje swoich odbiorców, którym wkrótce zaprezentuje trzeci singiel z nowej płyty, piosenka nosi tytuł Rainbow.

Podoba się Wam w takim wydaniu?

Michał Szpak śmiga po Warszawie rowerem za 6 tysięcy złotych! Tak odjechanego pojazdu nie ma nawet Kuba Wojewódzki!

Michał Szpak stracił kontakt z rzeczywistością? Ubrał się do „The Voice” jak na imprezę Faszyn From Raszyn

Półnagi Michała Szpak z koroną na głowie pozuje jak JEZUS ze Świebodzina! Fanki oszalały z zachwytu!

Półnagi Michał Szpak po koncercie w Sopocie odpiął wrotki! W jego hotelowym pokoju na stoliku działy się cuda-niewidy


Michał Szpak w białej koszuli i czarnych spodniach

Michał Szpak w białej koszuli i czarnych spodniach

Michał Szpak promuje The Voice 9

Michał Szpak promuje The Voice 9

Michał Szpak w niebieskich okularach

Michał Szpak w niebieskich okularach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×