Szukaj

Rozczochrana Melania Trump walczy z wiatrem przed wylotem do Japonii! Jej piękna markowa suknia za 15 tysięcy złotych fruwała jak latawiec!

Melania Trump wraz ze swoim małżonkiem Donaldem Trumpem wybrali się do Japonii. Przed wylotem Pierwsza Dama walczyła z silnym wiatrem, który potargał jej włosy oraz widowiskowo rozwiał piękną sukienkę od Calvina Kleina za ponad 15 tysięcy złotych.
Melania Trump w USA

Melania Trump w USA

Melania Trump oraz jej zacny małżonek Donald Trump wybrali się w swoją kolejną podróż, tym razem para prezydencka wyruszyła do kraju kwitnącej wiśni. Zanim jednak Pierwsza Dama z prezydentem polecieli do Japonii, z Białego Domu dotarli do swojego helikoptera Marine One. Melania z Donaldem polecieli w piątek do pobliskiej bazy Andrews Air Force Base, a następnie po krótkiej podróży para wyleciała już swoim wielkim samolotem do Tokio.

Czujni fotoreporterzy czekali na Melanię przed helikopterem, gdy pierwsza dama przybyła zaczęło się prawdziwe przedstawienie. Nagle rozszalał się nieprawdopodobny wiatr, który bezlitośnie potargał misternie ułożoną fryzurę Trump. To jednak nie wszystko. Melania dzielnie walczyła z wiatrem przed swoim lotem do Japonii w wyjątkowej kreacji. Żona prezydenta USA miała na sobie przepięknej urody białą suknię od Calvina Kleina o wartości 15 tysięcy złotych.

Podmuch wiatru sprawił, że kreacja Pierwszej Damy widowiskowo szalała w powietrzu jak latawiec, po czym nagle przylgnęła do jej zgrabnych nóg. Melania bardzo wytrwale robiła co mogła, walczyła z nieposłuszną kreacją w sposób bardzo zabawny, niestety atrakcyjna żona Trumpa mogła odsapnąć dopiero gdy weszła na pokład Marine One. Tam już nie było wiatru 🙂

49-letnia Melania z 72-letnim Donaldem Trumpem spędzą piękny weekend w Japonii z okazji Dnia Pamięci. Podczas swojej czterodniowej wizyty w Tokio, para prezydencka pojawi się również na uroczystościach związanych z intronizacją nowego japońskiego cesarza. Melania, mimo że wyleciała za granicę, pamiętała o kulturze amerykańskiej, zakładając na siebie białą sukienkę z guzikami i pocztówkami z Zachodu. Jakie to urocze.

Zobacz: Melania Trump w najgorszej stylizacji w historii! Szpilki piękne, ale co z tą sukienką?

Zobacz: Donald Trump potraktował Melanię jak największego wroga! Goście byli świadkami przykrej awantury podczas wspólnej kolacji

Zobacz: Luksusowa Melania Trump turla jajka przed Białym Domem. Jej wielkanocna stylizacja to szczyt trendów!


Melania Trump w zwiewnej sukience

Melania Trump w zwiewnej sukience

Melania Trump w zwiewnej sukience

Melania Trump w zwiewnej sukience

Melania Trump w zwiewnej sukience

Melania Trump w zwiewnej sukience

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×