Szukaj

Melania Trump wymieniła szpilki Louboutina na trapery, zakasała rękawy swojej stylowej koszulki i pomogła potrzebującym! Tak buduje swój status ikony

Melania Trump rozdaje wodę na Florydzie

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych i jej mąż odwiedzili Florydę. Wszystko ze względu na huragan Michael, który przeszedł przez ten obszar USA, pustosząc wszystko w zasięgu wzroku. Para prezydencka opuściła Waszyngton by dodać otuchy poszkodowanym, ocenić straty na miejscu i zaprezentować światu swoje wsparcie dla ofiar kataklizmu.

Michael, który uderzył we Florydę 10 października był huraganem czwartej kategorii, jednym z największych i najbardziej przerażających, jakie nawiedziły Stany Zjednoczone. Zmarło przynajmniej 18 osób, kilka tuzinów zaginęło pod zgliszczami, niezliczona ilość została ranna. Nic dziwnego, że Melania TrumpDonald Trump postanowili pofatygować się na drugi koniec kraju by wspierać poszkodowanych.

Pierwsza Dama podeszła do sprawy bardzo praktycznie i z wyczuciem. Zrezygnowała z drogich, eleganckich garsonek i szpilek na rzecz wygodnych spodni, białej koszuli o prostym kroju, czapki z daszkiem i wojskowych butów. Bez fochów i narzekania, ramię w ramię z mężem, rozdawała butelki z wodą mieszkańcom Florydy, którzy ucierpieli w huraganie. Jak donoszą świadkowie, Melania okazała wiele współczucia. Znalazła chwilę dla każdego, kto pojawił się w centrum pomocy, nie szczędziła ciepłych słów i pocieszała jak mogła.

Biorąc pod uwagę fakt, że jej wizerunek został nieco nadszarpnięty przez granie żony stojącej murem za zdradzającym ją mężem, podobne zachowanie miało zbawienny wpływ na jej opinię w społeczeństwie. Myślicie, że teraz Amerykanie myślą o niej cieplej?

Melania Trump w Egipcie zwiedza piramidy w bardzo wygodnym stroju. Pierwszy raz założyła takie spodanie

Opalona na czekoladkę Melania Trump pożegnała Ghanę. W Afryce nie poszalała z kreacjami

Melania Trump nawet w afrykańskim upale wygląda jak ikona stylu! Za swój skromny ciuszek zapłaciła 7,5 tysiąca złotych!

Agata Duda gwiazdą Instagrama! Zauroczona Pierwszą Damą Melania Trump opublikowała wspaniałe zdjęcie i komentarz


Czy Melania Trump jest dobrą Pierwszą Damą?

×