Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Matka Oli Kisio na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni z torbą Louis Vuitton. Oryginał czy podróbka?

Izabela Kisio-Skorupa z podróbką Louis Vuitton. Matka Oli Kisio na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni


Izabela Kisio-Skorupa na 40. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Matka Oli Kisio po wakacjach wróciła do show-biznesu. Kobieta ostatnie miesiące spędziła w Holandii i nad polskim morzem, gdzie sprzedawała syfony do butelek. Teraz znów błyszczy na salonach, a na swój medialny powrót wybrała 40. Festiwal Filmowy w Gdyni.

Paparazzi spotkali 58-latkę (5 dni temu miała urodziny) jak przygotowywała się do wyjścia na główną galę. Izabela Kisio-Skorupa pozuje na ikonę mody, dlatego na tak ważne wydarzenie przyszła wystrojona od stóp do głów. Oprócz kiczowatej, licznej i masywnej biżuterii, Matka Kisio miała na sobie sukienkę Feline i torbę Louis Vuitton.

Obie rzeczy są tanimi podróbkami popularnych marek. Co więcej, w tej samej kreacji pani Izabela pozowała na tej samej imprezie rok temu.

Czasami to tego by poczuć się gwiazdą potrzeba naprawdę niewiele…

Zobacz: Tak Matka Kisio dorabiała w wakacje nad morzem…Komentarzy: 2


Izabela | 11 kwietnia 2016, 18:16

Przede wszystkim o czym piszecie .Sami jesteście psychicznie chorzy.Po drugie w takiej sukience przyjechałam z nad morza i odbierała zaproszenie zaraz po przyjeździe czy akredytację. Oglądałam prawie wszystkie filmy i pisałam o nich.Praca.I juz nie w tej sukience.A na gali byłam w popielaty kombinezon z z naszyjniki em Swarowskiegi i w czarnych szpilkach. Tam jest zdjęcie z gali.Po co takie głupoty piszecie. Przede wszystkim nauczcie się robić zdjęcia. Zamieszczajcie we właściwym czasie i róbcie we właściwym czasie .Oszczercy i szanuje kogoś i czyjąś prace i czyjeś pieniądze które się wydaje po to żeby was oglądać i z Wami być bo nawet na to nie zasługuje cie. Daliście Mi hotel ile daliście Mi zarobić. Wydaje pieniądze zarobione pieniądze po to żebyście pluli? Nie życzymy Sobie.


gosc | 17 września 2015, 22:10

Nie wstyd ci, próżna i głupia hieno, naśmiewać się z psychicznie chorej kobiety?


Dodaj komentarz
×