Marta Wierzbicka w pikowanej kurtce i króciutkiej sukience eksponuje nogi przed studiem „DDTVN”. Odchudzona, opalona i zakochana…

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka gościła w Dzień Dobry TVN. Na tę okazję wybrała stylizację, w której główną rolę odegrała krótka sukienka. Sprawdźcie, jak się zaprezentowała.

Marta Wierzbicka swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiała w 2005 roku. Gdy miała zaledwie 14 lat, dołączyła do obsady Na Wspólnej, gdzie dorastała na oczach widzów. Potem nadszedł czas na kolejne zawodowe wyzwania. Aktorka nie zapomniała o wspomnianym serialu i co jakiś czas pojawia się w nielicznych epizodach.

Wierzbicka nie ukrywa, że jest wdzięczna za to, że dostała angaż w produkcji. Wie, że postać Oli Zimińskiej przyniosła jej rozpoznawalność. Dzięki temu może podejmować kolejne działania:

Zawdzięczam jej bardzo dużo. Gdyby nie serial pewnie nie rozmawiałybyśmy teraz. Dzięki temu, że pojawiłam się w telewizji, stałam się w jakimś stopniu rozpoznawalna, a to otworzyło mi drzwi także do innych działań — komentowała Marta Wierzbicka w rozmowie z Telemagazyn.pl.

Gwiazda zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas dodaje nowe treści. Relacjonowała m.in. krótkie wakacje, na które wybrała się na Seszele. Gdy pogoda w Polsce nie rozpieszczała, ona regularnie zażywała kąpieli słonecznych i pływała w przejrzystych wodach Oceanu Indyjskiego. Wśród zdjęć, które publikowała, nie brakowało tych, na których ma na sobie jedynie bikini.

Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN. Jaką stylizację wybrała?

Wierzbicka nie tylko aktywnie działa w sieci, ale także co jakiś czas udziela wywiadów. Tak było w środę, gdy pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVNRazem z Zosią Zborowską opowiadały o tym, jak wygląda życie, gdy jest się non stop ocenianym i pouczanym przez innych.

Gdy rozmowa dobiegła końca, Marta Wierzbicka opuściła studio i stanęła oko w oko z paparazzi. Postawiła na przepiękną stylizację. Chociaż miała dylemat, czy wybrać krótką, czy długą suknię, to jak zdradziła na Instastory, dylemat pomogła jej rozwiązać mama:

Bardzo dziękuję za wiadomości, bardzo mi pomogliście. Mama rano napisała, że mam założyć krótką, żebym pokazywała nogi. Z mamą się nie dyskutuje.

Aktorka sięgnęła po czarną kreację mini, która odsłoniła jej bardzo zgrabne nogi. Dopasowała do niej jasną, pikowaną kurtkę, a także skórzaną torebkę. Pozowała z szerokim uśmiechem na twarzy. Być może jej szczęście jest spowodowane miłością, którą jakiś czas temu pochwaliła się w sieci.

Internauci nie mają wątpliwości, że Marta Wierzbicka wygląda wspaniale. Pod wpisem na naszym Instagramie nie szczędzą komplementów pod jej adresem:

  • Przepiękna.
  • Dziewczęca i naturalna.
  • Szczuplutka piękność.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.


Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN

Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN

Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN

Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN

Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN

Marta Wierzbicka w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×