Szukaj

Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

Świat Mariah

Jak wyglądają dzieci Mariah Carey – Moroccan i Monroe?

Czas pędzi do przodu nieubłaganie i nie zatrzymuje się nawet dla gwiazd. Jeszcze niedawno słodkie dzieci Mariah Carey były zupełnie małe, a teraz są już niemal przed okresem nastoletniego buntu! Moroccan i Monroe Cannon, bliźnięta Carey, od narodzin były częścią show-biznesu. Choć diwa usiłuje oddzielać życie prywatne od zawodowego grubą kreską, paparazzi interesują się nią i jej najbliższymi. W pewnym momencie skapitulowała i sama zaczęła zabierać maluchy na publiczne wydarzenia, idąc w ślady rodziny królewskiej – daje mediom to, czego chcą, a oni w zamian nie przekraczają pewnych granic.

Fani mogą niemal na bieżąco oglądać jak dorastają jej dzieci. Niedawno paparazzi przyłapali Moroccana i jego siostrę Monroe podczas wypadu na świąteczne zakupy w Paryżu. Trzeba przyznać, że po słodkich maluchach nie ma już śladu. Bliźnięta nieźle wyrosły i już niedługo dadzą popalić słynnej mamie – znane czy nie, ostatecznie wszystkie nastolatki są takie same.

Nie sposób jednak nie zauważyć, że Monroe robi się coraz bardziej podobna do Mariah. Zawsze była urocza, ale z wiekiem rysy jej twarzy wyostrzają się, a z burzą loków na głowie wygląda jak mała kopia Mariah. Wiadomo też, że dzieci Carey uwielbiają śpiewać, więc są duże szanse, że poza wyglądem mała Monroe odziedziczyła również talent.

Myślicie, że kiedyś też zrobi taką furorę w show-biznesie czy będzie wolała żyć na uboczu?

Jaka ona szczuplutka! Mariah Carey zaprezentowała swoją metamorfozę w pełnej krasie! Tak chuda nie była nigdy

Mariah Carey schudła bardziej niż Karolina Szostak! Takie metamorfozy tylko w Hollywood!

Mariah Carey chudnie na potęgę! Gwiazda pokazała się w seksownym bikini rozkładając na łopatki cały internet! Wygląda obłędnie!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×