Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wrócili z wyprawy kamperem po Skandynawii. Paparazzi przyłapali ich na czułościach przed domem

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan razem z dziećmi i czterema psami wrócili z podróży do Szwecji, w którą wybrali się kamperem. Paparazzi zrobili im zdjęcia pod samym domem. 

Małgorzata Rozenek od dawna już informowała fanów o tym, że szykuje się do wymarzonych wakacji. Gwiazda, chociaż do tej pory pozwalała sobie na luksusowe wyjazdy i ekskluzywne hotele, od lat marzyła o wakacjach w kamperze. Jak do tej pory razem z mężem Radosławem Majdanem nie mieli na to czasu. Mocno ograniczały ich służbowe obowiązki, jednak w tym roku mogli odbyć zaplanowaną wcześniej podróż.

Małżonkowie wyruszyli do Szwecji zabierając ze sobą trójkę dzieci, oraz swoje cztery psy. Prezenterka od samego początku nie ukrywała wielkiej ekscytacji.

Wynajęliśmy największy dopuszczalny kamper do 3,5 t. Mimo to, jak do niego weszłam, pomyślałam sobie: „Boże tu nawet się jedzenie dla psów nie zmieści”. Mam jednak nadzieję, że będzie tak fajnie, jak sobie to wyobrażałam i wszystko potrzebne uda nam się zapakować. Jestem tą podróżą bardzo podekscytowana. Od kilku miesięcy pakuję już walizki – opowiedziała Małgosia w rozmowie z Faktem.

Podróż po Skandynawii trwała ponad trzy tygodnie i nie była tak łatwa, jak się wcześniej wydawało. Małżonkowie przeżyli kilka ciekawych przygód.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wrócili kamperem do Polski

Małgosia i Radek podjęli się sporego wyzwania, wyruszając z trójką dzieci i czterema psami do innego kraju. Chociaż Małgosia była bardzo pozytywnie nastawiona do całej wyprawy, to po kilku dniach miała pierwszy kryzys i zapragnęła zameldować się w hotelu. Będąc w Sztokholmie małżonkowie nieco odpoczęli od koczowniczego życia i spędzili kilka dni w hotelowym pokoju. Później dalej ruszyli w trasę. Niestety nie obyło się też bez chwil grozy. Nawigacja mocno wyprowadziła ich w pole i utknęli w zarośniętym lesie, z którego nie mieli odwrotu. Dzięki współpracy całej rodziny udało im się opuścić pułapkę pełną gałęzi.

Ostatnim punktem na mapie ich wyprawy było wesołe miasteczko. Po dniu pełnym emocji, jakie przyniosła im jazda na ekstremalnych karuzelach, rozpoczęli przygotowania do wyjazdu. Wczoraj ruszyli w trasę i promem przeprawili się do Polski.

Kilka godzin temu zaparkowali pod swoim warszawskim mieszkaniem. Paparazzi uwiecznili na zdjęciach, jak rodzina wypakowuje rzeczy z kampera. Małgosia miała na rękach najmłodszego synka Henryka, a Radek Majdan razem z Tadeuszem i Stasiem zabrali do domu ich psiaki oraz przynosili rzeczy. Wszyscy wyglądali na bardzo zmęczonych i jednocześnie szczęśliwych. Zdjęcia z tego momentu znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Małgorzata Rozenek wróciła z rodziną ze Szwecji

Komentarze

 • Gracz pisze:

  Najwazniejsze pieski mialy wycieczke i siedzialy w niewoli. Starsi synowie zajeli sie grami w telefonie ktore ciagna kase z konta RADZIA HA HA JUZ TAK RAZ BYLO NA GRUBA KASE MLODY NACIAGNAL.

 • Gość pisze:

  Ile w Was ludzie zawiści, buractwa, beznadziejnego zachowania, radości z dowalania innym, oceniania i krytykowania. Żenujące. Jakim trzeba być zawistnym głupcem, żeby oceniać kogoś nie zamieniając z tym kimś nawet słowa. Zazdrość z Was aż kipi….dlatego wolę zwierzęta.

 • Gość pisze:

  Ludzie młode gówniaki zawsze biegają wszędzie to i się wybrudzą

 • Gość pisze:

  Zamiast czulosci powinna sie zajac brudnym dzieckiem.

 • Gośc pisze:

  Mogla chociaz zmuenic henkowi pieluche i spodenki . Jak mozna frzymac male dziecko w takim brudzie.

 • Viki pisze:

  Małgosia zmęczona że szok haha

 • Gość pisze:

  Bawiłam się z Majdanami w Szwecji wspaniale. Zabawnie, rodzinnie, aktywnie i po ludzku czasem zwyczajnie i nudno pokazali, że można świetnie się bawić.

 • Aja pisze:

  Od pustaków nikogo nie wyzywam. Gonia z Radkiem czulosci sobie nie żałują, nawet jeśli to na pokaz przed paparazzi. Pewnie, że oceniam na podstawie zdjęć, których nam nie szczędzą. Gonia nie jest czuła matka. Nie jest. Mogę też porównać z innymi tzw. celebrytami. Poddają się pod osad, to co pisze nie jest hejtem, wyrażam swoją opinię.

 • Gość pisze:

  Wszystko na pokaz

 • Gość pisze:

  Dno dna i więcej nic

 • Gość pisze:

  ale bredzisz. Na podstawie zdjęć oceniasz cudze życie. Weź sie pustaku walnij w ten zakuty łeb

 • Aja pisze:

  Pomagałam młodym wychowywać wnuczkę. Lepiła się do mnie niesamowicie. Przytulaskom i całusom nie było końca. Mam mnóstwo zdjęć z tego okresu…. U Goni widzę raczej tzw. zimny chów wobec wszystkich swoich dzieci. Starsi już z tego wyrośli, wiadomo, ale Henio… bardziej czuły jest Radek, nawet w stosunku do starszych chłopców. Zżyci są, to prawda, ale…

 • Gość pisze:

  Brawo Wy!!! 👍😎💪

 • Gość pisze:

  To białe, co Radzio niesie to pies czy świnia?

 • Gość pisze:

  Że szczurem byli?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×