Szukaj

Małgorzata Rozenek w za dużej bluzie i z własnym posiłkiem w luksusowej restauracji! Gwiazda była w centrum uwagi paparazzi!

Małgorzata Rozenek przyłapana w drodze na obiad. Gwiazda przyszła do restauracji z własnym, gotowym posiłkiem. Miała na sobie za dużą bluzę i spódnicę z frędzelkami. Zobacz zdjęcia zrobione przez paparazzi.
Małgorzata Rozenek stylizacja

Małgorzata Rozenek stylizacja

Małgorzata Rozenek nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony paparazzi, którzy towarzyszą jej w niemalże każdej codziennej sytuacji. Ostatnio przyłapali gwiazdę w drodze do restauracji cieszącej się ogromną popularnością wśród stołecznych celebrytów i biznesmenów.

Rozenek prezentowała się bardzo stylowo. Tym razem miała na sobie za dużą, białą bluzę, która zmysłowo odsłaniała jej ramiona. Dobrała do niej spódnicę wykończoną frędzelkami i złote sandałki na obcasie. Tradycyjnie miała ze sobą dużą, markową torebkę, a na jej twarzy gościł promienny uśmiech. Uwagę przykuwa coś jeszcze – biała, papierowa torba z jedzeniem przygotowanym przez firmę cateringową gwiazdy.

Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek do swojej ulubionej restauracji przyszła z własnym prowiantem. Nie wiemy jednak, czy gwiazda zajadała się dietetycznymi posiłkami przygotowanymi przez szefa kuchni pracującego w jej firmie MRM Food. Niewykluczone, że w środku znajdował się prezent dla znajomych, z którymi Rozenek spędziła popołudnie.

Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zabrała finalistki “Projektu Lady” do “Dzień Dobry TVN”! Wszystkie wyglądały jak jej klony!

Zobacz: Dzisiejszy finał “Projektu Lady” będzie należał do Małgorzaty Rozenek! Gwiazda wystąpi w wyjątkowej kreacji! Mamy zdjęcia

Zobacz: Jacek Rozenek w pierwszym wywiadzie po udarze: “Byłem w stanie terminalnym”. Jak dzisiaj wygląda?


AFPS_20190807_3691_0001Małgorzata Rozenek w białym sweterku z H&M

Małgorzata Rozenek w białym sweterku z H&M

AFPS_20190807_3691_0012

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×