Maciej Zakościelny na kawie z przyjacielem

Maciej Zakościelny jest gejem. Chłopak Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny jest gejem. Chłopak Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny z przyjacielem

Życie prywatne Macieja Zakościelnego od wielu lat owiane jest medialną tajemnicą. Poza zdjęciami z kolejnymi pięknościami, o których mówi się, że to kolejna miłość aktora 🙂 Spotykał się między innymi z modelką Dianą Tadjudeen, Izą Miko czy hollywoodzką aktorką Caity Lotz.

Zobacz: Maciej Zakościelny zrezygnował z pracy! Przez nową dziewczynę!

Aktor bardzo rzadko udziela wywiadów, nie bywa na ściankach, nie odpowiada na intymne pytania. Jeden z tabloidów spekulował nawet, że wycofanie aktora może być efektem tego, że… jest gejem. Oczywiście plotki szybko zostały zdementowane przez najbliższą rodzinę Macieja.

Mój syn nie jest gejem. Olaboga! Przecież nie byłoby tyle dziewczyn! Nie! Nie! Nie! To jest cudowny człowiek – powiedziała Lucyna Zakościelna rok temu na łamach Faktu.

Niedawno paparazzi spotkali Macieja Zakościelnego jak popijał kawę w towarzystwie dojrzałego mężczyzny. Panowie przez długi czas rozmawiali, żartowali, a spotkanie zakończyli serdecznym uściskiem dłoni. A aktor jak zwykle wyglądał bardzo stylowo – jesteśmy fanami jego nowego wizerunku – bardzo nam się podoba z brodą!

Czy Maciej Zakościelny szykuje kolejny projekt zawodowy? W końcu dobra passa w karierze aktora wciąż trwa – już w listopadzie gwiazda pojawi się na premierze filmu, który z pewnością będzie największym hitem tego roku „Listy do M. 2” a na początku 2016 roku do kin wejdzie film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, z przystojniakiem w roli głównej.

Zobacz: Zakościelny o związku: „Każdy odnajduje w pewnym wieku to, co jest dla niego najlepsze”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×