Lady Gaga powaliła świat na kolana suknią ślubną. To może być najbardziej pożądany model roku. Przepiękna!

Lady Gaga w sukni ślubnej

Lady Gaga w sukni ślubnej

Lady Gaga została sfotografowana w sukni ślubnej na planie nowego filmu ze swoim udziałem. Gwiazda muzyki wyglądała zjawiskowo, kiedy przechadzała się ulicami Rzymu.

Lady Gaga to jedna z największych gwiazd obecnych czasów. Miłość do muzyki od zawsze dzieliła z uwielbieniem dla mody i przerysowanych stylizacji. Często jest krytykowana za przesadę i kicz, ale nic sobie z tego nie robi. Jej teatralne suknie, niewiarygodne koturny, gigantyczne peruki, szalone makijaże, za każdym razem szokują, zwracają na nią uwagę, a przecież o to chodzi w show-biznesie.

Gaga zaskakuje nie tylko na scenie. Prywatnie także jest o niej często dosyć głośno, a to za sprawą rzekomych romansów, a to przez zdjęcia (szok) bez makijażu, czy w domowej, niechlujnej stylizacji na ulicy. Obecnie jednak się wyciszyła – jest szczęśliwie zakochana w Michaelu Polanskim. Jej posty na Instagramie wskazują, że miłość kwitnie.

Od kilku tygodni piosenkarka przebywa we Włoszech, więc jest narażona na rozłąkę z ukochanym. Ten jednak dba, żeby rozłąka nie była zbyt bolesna i przesyła jej podarunki w dowód miłości. Nie zapomniał także o urodzinach wokalistki, czym ta pochwaliła się w sieci.

Jednak z pewnością, kiedy Polanski zobaczy swoją wybrankę w sukni ślubnej, to oniemieje. Czy zdjęcia w białej kreacji dadzą mu do myślenia?

Lady Gaga w sukni ślubnej – jak wyglądała?

Lady Gaga pojawiła się na ulicach Rzymu w przepięknej sukni ślubnej. 35-letnią gwiazdę można było zobaczyć na planie nowego filmu House of Gucci w otoczeniu zamaskowanych członków ekipy w czwartek 8 kwietnia. W pewnym momencie statystki rzucały w nią ryżem, czyli grano scenę wyjścia z kościoła. To była prawdziwa gratka dla paparazzi.

Trzeba przyznać, że wokalistka wyglądała zjawiskowo. Jej uroda wyjątkowo wpisała się w lata 70., kiedy to jej bohaterka brała ślub z dziedzicem fortuny.

Już teraz mówi się, że suknia Gagi stanie się inspiracją dla projektantów ślubnych trendów i może być najbardziej pożądanym egzemplarzem w historii kina. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się za kilka miesięcy, gdy film wejdzie na ekrany kin.

O czym jest film House of Gucci?

Film, to historia romansu, który przeobraża się w krwawy kryminał. Produkcja przeniesie nas do świata intryg, zdrad i mrocznych tajemnic rodziny Guccich. Za reżyserię odpowiada Ridley Scott, w rolach głównych zobaczymy Lady Gagę i Adama Drivera. Premiera planowana jest na setną rocznicę powstania włoskiego domu mody.

W 1973 roku, zaraz po ukończeniu prawa na Katolickim Uniwersytecie Najświętszego Serca w Mediolanie, 25-letni Maurizio Gucci, wnuk założyciela słynnego domu mody poślubił jedną z najbardziej zjawiskowych studentek uczelni, Patrizię Reggiani. Zasłynęła słowami:

Wolę płakać w Rolls-Royce niż być szczęśliwą na rowerze.

O jej wydatkach krążyły legendy. Szczęście pary nie trwało długo. Po śmierci seniora rodu w rodzinie wybuchła wojna o spadek. Maurizio oddał się pracy. Krótko potem oznajmił żonie, że odchodzi do kochanki. Podczas sądowej batalii Patrizia wywalczyła alimenty w wysokości 500 tys. dolarów rocznie. Olbrzymia kwota nie zadowoliła jej, czego wyraz dawała w wywiadach.

Kiedy dowiedziała się o ślubie byłego męża, za pomocą zaprzyjaźnionej jasnowidzki Giuseppiny Auriemmy, wynajęła 3 mężczyzn, którzy w 1995 roku zastrzelili Maurizia przed wejściem do jego biura w Mediolanie.

Po dwóch latach śledczy znaleźli winną. Patrizia została skazana na 25 lat więzienia i nazywana Czarną Wiedźmą.

Lady Gaga ma przed sobą nie lada zadanie, bo główną osią fabuły będzie upadek dynastii Gucci po 1995 roku. Fotografie z planu wskazują na to, że na ekranie zobaczymy wszystkie oblicza Patrizii – od ekscentrycznej lwicy salonowej po intrygantkę i mścicielkę. Już nie możemy sie doczekać.


Lady Gaga - House of Gucci

Lady Gaga - House of Gucci

Lady Gaga - House of Gucci

Lady Gaga - House of Gucci

Lady Gaga - House of Gucci

Lady Gaga - House of Gucci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×