Lady Gaga pokazała nowego partnera! Na nowym zdjęciu nie szczędzą sobie czułości

Lady Gaga - nowy partner. Kim jest?

Lady Gaga pokazała nowego partnera. Na pierwszym wspólnym zdjęciu, które piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie, nie szczędzą sobie czułości. Kim jest nowy mężczyzna w życiu Lady Gagi?

Lady Gaga dwa lata temu zagrała u boku Bradley’a Coopera w filmie Narodziny gwiazdy. Odkąd odegrali role zakochanych, wiele fanów miało nadzieję, że nie tylko w filmie, ale także w realnym życiu piosenkarkę i aktora połączyło silne uczucie. Kolorowa prasa regularnie donosiła na temat ich romansu – pokazywała słynny występ w czasie Oscarów, ujawniała ich plany na daleką przyszłość, a także twierdziła, że będą mieli dziecko.

Po czasie, na temat romansu z Cooperem wypowiedziała się sama Lady Gaga, która w jednym z wywiadów wyjawiła, że żadnej miłosnej relacji między nimi nie było, a wszystko co działo się wokół nich zostało zapotrzebowane na potrzeby promocji filmu. Chcieli w ten sposób podkręcić zainteresowanie:

Wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę, oszukując wszystkich. Wykreowaliśmy to – powiedziała Gaga w telewizyjnym show Oprah Winfrey.

Lady Gaga z partnerem. Nowe, romantyczne zdjęcie podbija sieć

Lady Gaga pokazywała się nie tylko w towarzystwie Bradley’a Coopera, ale także innych, przystojnych mężczyzn. Wśród nich był m.in. Dan Horton, z którym gwiazda pokazywała się przez długi czas. Uczucie jednak szybko wygasło. Piosenkarka ponownie została singielką.

Wygląda na to, że miłość znalazła kilka miesięcy później, gdy Lady Gaga z partnerem opublikowała nowe zdjęcie na swoim Instagramie. Pozuje na nim w ramionach przystojnego mężczyzny i jak zdradziła w opisie, świetnie się bawią w Miami:

Świetnie się bawiliśmy w Miami. Uwielbiam wszystkich moich fanów,  jesteście najlepsi – pisała gwiazda.

Michael Polansky – nowy partner Lady Gagi. Kim jest?

Kim jest nowy partner Lady Gagi? Jak donosi zagraniczna prasa to Michael Polansky, inwestor oraz przedsiębiorca. Studiował na Harvardzie, a obecnie pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem.

Podobno spotykają się od miesiąca i w tym czasie artystka zdążyła stracić dla niego głowę. Ich wspólne zdjęcie wywołało poruszenie wśród fanów. Na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których pisali, że:

  • Ale romantyczne zdjęcia. Życzę Wam szczęścia.
  • Jaki piękny obrazek. Jesteście bardzo ładną parą.
  • Trzymam za was mocno kciuki i czekam na kolejne zdjęcia.

Czy inwestor, z którym spotka się Gaga będzie mężczyzną, w ramionach którego gwiazda odnajdzie szczęście? O tym przekonamy się lada moment. My trzymamy kciuki, żeby tak się stało.

Zobacz także: Lady Gaga w sylwestra pokazała gorący film z nowym partnerem! Bradley to przeszłość. Teraz on skradł jej serce


Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Lady Gaga z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×