Szukaj

Kinga Rusin po “Dzień Dobry TVN” zrzuciła elegancką suknię i wskoczyła w sportowy komplet. Nie zrezygnowała tylko z wysokich szpilek

Kinga Rusin w sportowym stroju i szpilkach

Ten tydzień w życiu Kingi Rusin z pewnością był szczególnie intensywny. Dziennikarka przez kilka dni toczyła medialną wojnę z Małgorzatą Rozenek. W pewnym momencie postanowiła jednak odpuścić i wrócić do codziennych obowiązków. W sobotę pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN.

W piątkowy wieczór Rusin na swoim Instagramie umieściła post, który z jej strony raz na zawsze zamknął konflikt z Perfekcyjną. Nie dość, że usunęła wszystkie dotychczasowe posty skierowane do Rozenek, to na dodatek opublikowała zdjęcie na tle zachodzącego słońca, które dość wymownie opisała:

Pora iść dalej. Do zobaczenia jutro w DDTVN.

I rzeczywiście dzień później Kinga wróciła do zawodowych obowiązków. I trzeba przyznać, że nawet po kilku godzinach rozmowy z zaproszonymi gośćmi wyglądała przepięknie i przez krótką chwilę skradła show wychodząc ze studia na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Dziennikarka wybrała bowiem na stylizację, która z daleka przyciągała uwagę.

Rusin zdecydowała się na bluzkę w czarno-białe paski, która eksponowała jej dekolt. Dobrała do niej czarne spodnie. Stylizację uzupełniła sandałkami na obcasie. Uwagę zwróciła także torebka Yves Saint Laurent, z charakterystycznymi frędzlami u dołu. Jako dodatek Kinga postawiła na przeciwsłoneczne okulary.

Kinga od lat zaskakuje modnymi i szykownymi stylizacjami. Mówi się, że jest jedną z lepiej ubranych polskich dziennikarek. Zgadzacie się?

Kinga Rusin najlepiej ubraną gwiazdą w historii balów TVN! Aż ciężko zdecydować, która sukienka była najlepsza

Kinga Rusin w ostatniej chwili zrezygnowała z balu TVN? Znamy dokładną kwotę, jaką przekazała na konto fundacji

OSTRO! Ojciec Małgorzaty Rozenek nie wytrzymał i zabrał głos w sprawie „afery kosmetykowej”. Uderzył prosto w Kingę Rusin!


Czy lubisz Kingę Rusin?

×