Spełnił się największy koszmar Kim Kardashian! Paparazzi przyłapali ją bez grama makijażu!

Kim Kardashian - jak wygląda beż makijażu

Kim Kardashian - jak wygląda beż makijażu

Kim Kardashian zawsze jest na świeczniku. Gdzie się nie pojawi, tam zaraz jest tłum fotoreporterów. Celebrytka dba więc o to, żeby zawsze wyglądać perfekcyjnie. Tym razem jednak udało się ją przyłapać bez makijażu. Spełnił się jej najgorszy koszmar. Jak wygląda?

Kim Kardashian jest celebrytką z najwyższej półki. Gdzie się nie pojawi, tam wzbudza ogromne zainteresowanie. Długo i ciężko pracowała na swoją pozycję. Jest bohaterką reality show o jej rodzinie, a także biznesswoman, która świetnie sobie radzi prowadząc rozliczne, milionowe interesy. Gdzie się nie pojawia, tam za nią tłum fotoreporterów. Tym razem przyłapali ją kompletnie bez makijażu.

Kim Kardashian bez makijażu. Jak wygląda?

Kim Kardashian została przyłapana przez paparazzi, kiedy wychodziła z Milk Studio. W obszernym szarym dresie i wygodnych klapkach, zmierzała do domu. Do sportowego stroju dołączyła piękną, żółta torbę z imitującej skórę krokodyla fakturą.

Najbardziej jednak zaskakujące było to, że dała się przyłapać kompletnie bez makijażu. Czy spełnił się najgorszy koszmar celebrytki, która w każdej sytuacji ma perfekcyjny makijaż?

Kim bez makijażu wygląda niezwykle młodzieńczo, ma czystą, pięknie zadbaną cerę. Brak makeup’u uwidocznił jej piękne brązowe oczy w ciemnej oprawie. Jednocześnie można zauważyć, że ma piękne rysy twarzy, które niekoniecznie musi zawsze przykrywać kolorowymi kosmetykami.

Kim Kardashian bez makijażu

Jednocześnie widać pięknie zarysowane brwi i usta. Nic nie odbiera uroku Kim, nawet brak idealnego makijażu. Może, gdyby ktoś jej uświadomił, że nie zawsze musi być taka perfekcyjnie pomalowana, bo wygląda bardzo dobrze w naturalnym wydaniu, nie przeżywałaby tego, że może zostać przyłapana w takiej wersji przez paparazzi.

 

Zobacz: Makijażysta Kylie Jenner upodobnił się do Kim Kardashian! Wyciął sobie żebra, nosi identyczną bieliznę i bije rekordy na Instagramie


Kim Kardashian bez makijażu

Kim Kardashian bez makijażu

Kim Kardashian bez makijażu

Kim Kardashian bez makijażu

Kim Kardashian bez makijażu

Kim Kardashian bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×