Szukaj

Gwiazdy „DDTVN” lansują wiosenne trendy: Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka

Gwiazdy w DDTVN

Gwiazdy w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak, Gabi Drzewiecka, Nikodem Rozbicki... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN prawie od szesnastu lat umila widzom poranki. W śniadaniówce są emitowane ciekawe treści, które bardzo podobają się oglądającym. Nie brakuje reportaży na ważne tematy, a także wywiadów z interesującymi gośćmi, którzy chętnie odwiedzają studio. Na kanapach zasiadają znane osoby, które chętnie przyjmują zaproszenie produkcji.

Gwiazdy w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN: Nikodem Rozbicki

W sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN nie brakowało wątków związanych z gwiazdami. Na antenie opowiadano m.in. o spektaklu M.G., sztuce inspirowanej wybitną restauratorką i gwiazdą Kuchennych rewolucji. Wyreżyserowała ją Monika Strzępka według tekstu Pawła Demirskiego. W główną bohaterkę wciela się Eliza Borowska.

Aktorka na antenie śniadaniówki tłumaczyła, że realizacja przedsięwzięcia wcale nie była taka łatwa. Uważa jednak, że miała odpowiednią ilość czasu, by przyjrzeć się Magdzie Gessler i próbować odnaleźć w sobie cechy, które zbliżą ją do znanej i lubianej restauratorki:

To było bardzo trudne przedsięwzięcie i mam wrażenie, że ten rok pracy, bo to trwało bardzo bardzo długo, być może był potrzebny. Zadanie trudne, ryzykowne przedsięwzięcie. Ale myślę, że bardzo fajnie, że spektakl powstał, jest bardzo potrzebny. Myślę, że miałam czas, żeby przyjrzeć się Magdzie Gessler, poszukać w sobie Magdy Gessler i zobaczyć, co można więcej wnieść.

W porannym programie pojawił się też Nikodem Rozbicki, który promował nowy sezon serialu Chyłka. Produkcję już można oglądać w platformie player.pl. Aktor wciela się w postać tajemniczego Fahada Al Jassama. Gdy opuścił studio, stanął oko w oko z fotoreporterami, którzy zrobili mu kilka zdjęć.

Nikodem Rozbicki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Nikodem Rozbicki – gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Fotoreporterzy, którzy pojawili się przed studiem Dzień Dobry TVN przyłapali też dziennikarki związane ze stacją. Mowa o Agnieszce Woźniak-Starak i Ewie Drzyzdze, które były gospodyniami sobotniego wydania, a także o Gabi Drzewieckiej. Każda z pań wyglądała fenomenalnie.

Zdjęcia w galerii.


Gabi Drzewiecka - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gabi Drzewiecka - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gabi Drzewiecka - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gabi Drzewiecka - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Nikodem Rozbicki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Nikodem Rozbicki - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×