Gwiazdy w dniu debiutu Rozenek i Skórzyńskiego w „Dzień Dobry TVN”: Radek Majdan z dziećmi, Magda Gessler, Przemysław Cypryański

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN 29 sierpnia 2022

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN 29 sierpnia 2022

Gwiazdy, które odwiedziły studio Dzień Dobry TVN 29 sierpnia, czyli w dniu debiutu Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego w roli prowadzących. Na kanapie w studiu zasiedli m.in. Magda Gessler i Przemysław Cypryański, ale show skradli Radosław Majdan z dziećmi. 

29 sierpnia był szczególnym dniem dla Małgorzaty Rozenek i rzeszy jej fanów, którzy nie mogli doczekać się debiutu swojej ulubienicy w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Prezenterka skrupulatnie, długimi tygodniami przygotowywała się do nowej pracy. Na Instagramie namiętnie relacjonowała, jak wyglądają jej ćwiczenia przed wielkim dniem.

W dniu debiutu Rozenek swoją relację zaczęła już o świecie. Pochwaliła się, że zanim wyszła z domu, wypiła duże americano, a potem odwiedziła fryzjera i kosmetyczkę, którzy sprawili, że witając się z widzami w nowej roli, wyglądała tak jak sobie wymarzyła.

Pierwszy odcinek z udziałem jej i Krzysztofa Skórzyńskiego przebiegał bardzo sprawnie. Para udowodniła, że nie bez powodu dostała angaż do porannego pasma, o czym mogli przekonać się nie tylko widzowie, ale także zaproszeni do studia goście. Kto 29 sierpnia odwiedził Dzień Dobry TVN?

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN w dniu debiutu Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego

Rozenek i Skórzyński mieli okazję oprowadzić widzów po kąciku kuchennym, w którym dyrygował Jacek Kuroń, opowiadający o niezwykłych właściwościach papryki; zapowiadali prognozę pogody i poddali się testowi wiedzy o sobie. Autorem pytań był Mateusz Hładki, który w pewnym momencie, pytając o coraz bardziej nieznane fakty z ich życia, wprowadził nowy duet prowadzących w zakłopotanie. Z niezręcznej sytuacji wybrnęli z uśmiechem.

Małgorzata i Krzysztof mieli także okazję porozmawiać m.in. z Magdą Gessler. Nazywana przez fanów stacji „królowa TVN” opowiadała o Kuchennych rewolucjach. Restauratorka podsumowała 300 wyemitowanych odcinków show, które jesienią ponownie zagości na antenie.

Oprócz Magdy pojawili się były gwiazdor M jak miłość Przemysław Cypryański i znany z Lokatorów Marek Siudym.

Na zakończenie odcinka do studia wbiegli bliscy prowadzących. Radosław Majdan z synami – Tadziem, Stasiem i Heniem – wręczyli wielki bukiet kwiatów, czym doprowadzili Małgorzatę do łez. Wzruszeniom nie było końca, a taki finał śniadaniówki z pewnością na stałe wpisze się w pamięć widzów.

Jak oceniacie debiut Rozenek w nowej roli?


Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek po swoim debiucie w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jeszcze na pół etatu sprząta przydługimi spodniami.Ogólnie dres brzydki

 • mira pisze:

  tvn postawiło na sztuczność, botoks , anoreksję i parcie na szkło w rozkroku zamiast na klasę i naturalność , rezygnuję z DDTVN

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze sobie poradziła. Trzymam kciuki.

 • Gość Toja pisze:

  Dres paskudny ale właśnie taki do niej pasuje.Dla mnie nie jest ważne jak ona prowadzi program tylko to że jest jej zbyt dużo i to już długi czas.Czemu nie zatrudnią innych,mniej znanych,młodszych żeby dać im szansę?Gośka już dość się nachapała kasy, ta jej chciwość jest obrzydliwa .Jest osobą niewiarygodną ponieważ zawsze kłamie.Ale skoro TVN chce być postrzeganym przez pryzmat tak zakłamanej osoby ….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×