Gwiazdy sobotniego „Dzień Dobry TVN”: Patrycja Markowska, Maja Hirsch, Mezo

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

W sobotnim wydaniu programu Dzień Dobry TVN pojawiły się gwiazdy: Patrycja Markowska, Maja Hirsch, Mezo... Kto jeszcze w weekend odwiedził śniadaniówkę? Zdjęcia paparazzi.

Dzień Dobry TVN od 2005 roku umila poranki w wielu polskich domach. Program śniadaniowy gromadzi przed odbiornikami miliony osób. Każdego dnia poruszane są ciekawe tematy dotyczące codziennego życia i najbardziej aktualnych spraw zarówno w kraju, jak i na świecie. W studiu nie brakuje ekspertów, którzy służą radami. Jest również kącik kulinarny, w którym kucharze pokazują, jak przygotować daną potrawę. Na koniec każdego odcinka przewidziany jest występ muzyczny.

Popularny program chętnie odwiedzają też gwiazdy, które opowiadają o kulisach życia codziennego oraz o nowych zawodowych wyzwaniach. Tak było też w dzisiejszym odcinku. Kto pojawił się w sobotę w Dzień Dobry TVN?

Gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi

W sobotę w Dzień Dobry TVN jak zawsze pojawiły się gwiazdy: Patrycja Markowska, Maja Hirsch, Mezo, Kasia Wilk. Gospodarzami byli Gosia Ohme i Filip Chajzer

Zajrzyjcie do galerii.

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Małgorzata Rozenek jedną z prowadzących?

Według nieoficjalnych ustaleń już wkrótce wśród prowadzących Dzień Dobry TVN zobaczymy Małgorzatę Rozenek.

Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę – przekazała Pomponikowi osoba związana z prywatną stacją.

Najpierw pojawiły się doniesienia, że będzie występowała w duecieKrzysztofem Skórzyńskim.

W pierwszej chwili każdy myśli pewnie o Radku Majdanie, ale produkcja nie uważa, że prowadzenie śniadaniówki to zadanie, z którym były piłkarz by sobie poradził. Rozważają kilka nazwisk. Głównym kandydatem na jej partnera jest w tym momencie Krzysztof Skórzyński – zdradził informator Pudelka.

Okazało się jednak, że to Mateusz Hładki będzie partnerował Rozenek. Czekacie na ten duet?


Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Maja Hirsch w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×