Gwiazdy pod studiem „Pytania na śniadanie”: Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, Olga Bończyk, Elżbieta Romanowska

Pytanie na śniadanie gwiazdy

Pytanie na śniadanie gwiazdy

Tomasz Kammel, Marzena Rogalska, Olga Bończyk, Elżbieta Romanowska... Gwiazdy opuszczały dziś studio Pytania na śniadanie. Jak wyglądały?

Poranne programy telewizji śniadaniowej cieszą się sporą popularnością wśród widzów. Miliony Polaków regularnie zaczynają dzień razem z gwiazdami, które codziennie goszczą w Pytaniu na śniadanie. Chociaż przez epidemię koronawirusa w Polsce przez kilka tygodni znane osoby łączyły się ze studiem za pomocą komunikatorów internetowych, to aktualnie wiele zmieniło się w tej kwestii.

Znane osoby ponownie goszczą w studio. Zabierając głos w ważnych tematach. Nierzadko przy tej okazji zdradzają nieco ze swojej prywatności. Kiedy opuszczają studio, pozują do zdjęć fanów, a także fotoreporterów, którzy wyczekują na nich, by zrobić im jak najlepsze zdjęcia.

Gwiazdy w programie Pytanie na śniadanie. Kto się pojawił?

Tak było też w niedzielne południe, kiedy gośćmi na antenie były panie, znane z telewizyjnych ekranów. Zjawiła się Olga Bończyk, która wraz z Krystyną Wechmann rozmawiała na trudny temat dotyczący chorób nowotworowych wśród kobiet. Pod studiem Pytania na śniadanie pojawiła się uśmiechnięta, ubrana w pastelowe kolory. Elegancką bluzkę zestawiła z jasnymi spodniami w odcieniu różu. Na nogach miała wygodne obuwie sportowe. W ręce trzymała dopasowaną torebkę.

Olga Bończyk

Olga Bończyk

Elżbieta Romanowska pojawiła się ubrana w elegancki odcień granatu. Przez chwilę pozowała paparazzi, była w wyraźnie dobrym humorze. Miała na sobie dopasowaną sukienkę odkrywającą jej nogi oraz narzutkę, która dopełniła stylizację. Na nogi założyła trampki.

Elżbieta Romanowska

Elżbieta Romanowska

Paparazzi przed studiem przyłapali także dziennikarzy, związanych ze stacją: Tomasza Kammela oraz Marzenę RogalskąDziennikarz jak zwykle zaprezentował elegancję w połączeniu ze stylem casualowym. Smaku nadawały spodnie w pionowe pasy. Natomiast prezenterka wybrała kolorową sukienkę z długim rękawem z wiązaniem w pasie. Ze studia wyszła, jako jedyna, z założoną maseczką na twarzy.

 


Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Tomasz Kammel

Tomasz Kammel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×