Zawadzka, Nowakowska i Wolny noszą maseczki ochronne. Ale nie wszystkie gwiazdy TVP świecą przykładem

Gwiazdy TVP walczą z koronawirusem

Gwiazdy TVP walczą z koronawirusem

Gwiazdy Pytania na śniadania od kilku dni są na celowniku paparazzi. Większość z nich dba o odpowiednią ochronę przed koronawirusem. Jednak nie wszyscy świecą przykładem.

Telewizja Polska nawet w najtrudniejszych monetach stara się umilać swoim widzom poranki. Niestety obecna sytuacja w Polsce i na świecie nie napawa optymizmem. Przeżywamy pandemię koronawirusa, a z dnia na dzień liczba chorych oraz zgonów wzrasta. Aktualnie w kraju odnotowano 4532 zakażeń, nie żyje 111 osób.

Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa z Wuhan i gwałtowny wzrost zachorowań, rząd wprowadził wiele ograniczeń. Dotyczą one między innymi swobodnego poruszania się. Należy unikać niepotrzebnych wyjść z domu. Polacy masowo poddali się domowej kwarantannie. Jednak ekipa Pytania na śniadanie wciąż jest w gotowości i codziennie stawia się w pracy.

Gwiazdy Pytanie na śniadanie walczą z koronawirusem

Paparazzi od kilku dni fotografują gwiazdy wychodzące ze studia. Większość z nich obecną sytuację potraktowała bardzo poważnie i wyszła odpowiednio zabezpieczona. Jednak nie wszyscy świecili przykładem.

Marcelina Zawadzka od dawna jest jedną z czołowych gwiazd Pytania na śniadanie. Wśród wielu widzów ma opinię najlepiej ubranej kobiety w TVP. W dzisiejszej stylizacji postawiła na błękitny dres, w którym wystąpiła już wcześniej. Miss Polonia tym razem dobrała do stroju białe trapery. Marcelina, pamiętając o obecnej, poważnej sytuacji, włożyła ochronne rękawiczki w kolorystyce stylizacji, a twarz zasłoniła dopasowaną do całości maseczkę antywirusową z motywem kropek.

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Ida Nowakowska poszła za przykładem koleżanki i również nie zapomniała o ochronie przeciwwirusowej. Miała na sobie zielone rękawiczki i białą maseczkę bez wzoru. Oczy chroniły jej okulary. W swojej stylizacji postawiła na czerń i modną w każdym sezonie ramoneskę z ćwiekami. Luźne, czarne spodnie i buty na obcasie wpasowały się w całość.

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Tomasz Wolny postawił dziś na męską, sportową stylizację. Miał na sobie również maseczkę, chociaż prezenter zrezygnował z rękawiczek. Postanowił, tak jak jego koleżanki, świecić przykładem i pokazać obserwatorom, że dba o zdrowie swoje, jak i innych.

Tomasz Wolny

Tomasz Wolny

Aleksandra Kostka niestety nie należy do grona gwiazd TVP, które świecą przykładem dla swoich widzów. Paparazzi przyłapali ją wychodzącą ze studia bez żadnej ochrony przeciwwirusowej. Prezenterka pogody nie miała na sobie ani maseczki, ani ochronnych rękawiczek. Być może było to spowodowane pośpiechem, w jakim opuściła studio.

Aleksandra Kostka

Aleksandra Kostka

Robert El Gendy na szczęście do tematu podszedł równie poważnie, jak Marcelina Zawadzka. Podczas rozmowy na holu oboje mieli założone maseczki ochronne oraz rękawice. Duet rozmawiając ze sobą, pamiętał o trzymaniu dystansu.

Robert El Gendy

Robert El Gendy

W galerii możecie zobaczyć pozostałe gwiazdy przyłapane przez paparazzi. Czy wszyscy stawiają na odpowiednią ochronę?


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Robert El Gendy

Robert El Gendy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×