Marcelina Zawadzka nawet w czasie pandemii wygląda jak ikona stylu. Maskę i rękawiczki dobrała do stylizacji

Marcelina Zawadzka w maseczce antywirusowej

Marcelina Zawadzka w maseczce antywirusowej

Marcelina Zawadzka została przyłapana przez paparazzi podczas dzisiejszego wyjścia ze studia Pytanie na Śniadanie. Postawiła na dżinsową stylizację. Nie zapomniała także o ochronie przeciwwirusowej. 

Marcelina Zawadzka od dawna jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Uchodzi także za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. W tym roku miała okazję gościć na New York Fashion Week, gdzie zrobiła furorę, prezentując się w białych kozakach i futerku. Regularnie stara się swoją pracą umilać widzom poranki, nawet w momentach, które do łatwych nie należą. Obecnie przeżywamy pandemię koronawirusa w Polsce. Niestety liczba chorych wzrasta z dnia na dzień.

Koronawirus w Polsce

Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa i gwałtowny wzrost zachorowań, Rząd wprowadził wiele ograniczeń. Dotyczą one między innymi swobodnego poruszania się. Należy unikać niepotrzebnych wyjść z domu. Polacy masowo poddali się domowej kwarantannie. Jednak ekipa Pytania na śniadanie wciąż jest w gotowości i stara się umilać czas wszystkim widzom. W najbliższym czasie program nadal będzie emitowany, co potwierdziła Ida Nowakowska:

Nasi widzowie właśnie teraz nas najbardziej potrzebują, co pokazują, dzwoniąc do nas. Ludziom potrzeba otuchy, rozrywki i dobrej energii, co staramy się im przekazywać. Jesteśmy bezpieczni, podczas nagrań mamy zapewnione nawet dyżury ratowników medycznych – przyznała w rozmowie z Plejadą.

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka została dziś sfotografowana przez paparazzi, w momencie gdy opuszczała studio nagrań. Gwiazda TVP wybrała iście wiosenną stylizację, w której modny dżins grał pierwsze skrzypce. Jej look można zaliczyć do bardzo stylowych.

Miss Polonia zdecydowała się założyć długi dżinsowy płaszcz, który przepasała jasnym paskiem. Pod spód założyła dres w kolorze błękitnym, a na nogi zdecydowała się włożyć białe traperki. Oczywiście, pamiętając o obecnej, poważnej sytuacji, Marcelina nie zapomniała o ochronie swojego zdrowia. Włożyła ochronne rękawiczki w kolorystyce stylizacji, a twarz zasłoniła dopasowaną do całości maseczkę antywirusową z motywem nadrukowanego wieloryba.

Po kilkumetrowym spacerze wsiadła do swojego luksusowego samochodu i odjechała w celu zrobienia drobnych zakupów.


Marcelina Zawadzka stylizacja w jeansie

Marcelina Zawadzka stylizacja w jeansie

Marcelina Zawadzka stylizacja w jeansie

Marcelina Zawadzka stylizacja w jeansie

Marcelina Zawadzka stylizacja w jeansie

Marcelina Zawadzka stylizacja w jeansie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×