Szukaj

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Magda Gessler, Anna Kalczyńska, Przemek Kossakowski

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN

Magda Gessler, Przemek Kossakowski, Anna Kalczyńska... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Zdjęcia paparazzi obiegły sieć.

Dzień Dobry TVN od ponad piętnastu lat umila widzom poranki. Pierwszy odcinek pokazano 3 września 2005 roku. Poprowadzili go Kinga Rusin i Marcin Meller. Wprost z sopockiej plaży przywitali się z widzami. Przez dwa lata program był emitowany wyłącznie w weekendy. Od 2007 roku liczba wydań została zwiększona do siedmiu w tygodniu.

W śniadaniówce wiele rzeczy uległo zmianie. Zmodyfikowano logo, skład prowadzących, a także wygląd studia. Niezmienny pozostał jednak trzon programu, który stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Inne stałe elementy to kącik kulinarny, relacje reporterów, cykliczne bloki i prognoza pogody.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN: Gessler, Kalczyńska, Kossakowski

Na zaproszenie produkcji pozytywnie odpowiada sporo gwiazd. Nie inaczej było w poniedziałek, gdy w śniadaniówce gościło kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Magda Gessler, która niedawno po raz pierwszy została babcią. W rozmowie z gospodarzami opowiadała o nowej roli. Po wyjściu ze studia rozsyłała uśmiechy w stronę licznie przybyłych paparazzi.

Restauratorka wyglądała fenomenalnie. Postawiła na jasną, wzorzystą bluzkę, którą połączyła ze spodniami sięgającymi za kolano. Włożyła ciemną, wełnianą kamizelkę, a także duży, wyszywany kolorowymi nitkami, ciepły szal. Sięgnęła po buty na delikatnym obcasie.

Chociaż Gessler postawiła na przeciwsłoneczne okulary, niczym nie osłoniła twarzy. W ten sposób złamała obostrzenia, które od kilku tygodni obowiązują w Polsce. Na szczęście Magda szybko udała się w kierunku samochodu, dzięki czemu udało się jej uniknąć jakiegokolwiek kontaktu z osobą, która mogłaby być chora na COVID-19.

W poniedziałkowym wydaniu programu pojawili się też Przemek Kossakowski i Cezary Pazura. Panowie na antenie wypowiadali się na temat tego, jak pomagają w dobie pandemii koronawirusa. Wspólnie z innymi znanymi przystojniakami wzięli udział w projekcie Kalendarz Dżentelmeni 2021, z którego sprzedaży cały dochód trafi na cele charytatywne.

Nie zabrakło też prowadzących – Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika.

Zdjęcia w galerii.


Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy DDTVN

Anna Kalczyńska - gwiazdy DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×