Szukaj

Odsłonięto pierwsze zdjęcia z Kalendarza Dżentelmeni 2021. W szczytnym celu pozują najwięksi przystojniacy

Kalendarz Dżentelmeni 2021

Kalendarz Dżentelmeni 2021

Kalendarz Dżentelmeni z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. W tej edycji wystąpiło wielu znanych muzyków, dziennikarzy i sportowców. Wśród nich są między innymi: Maciej Musiał, Cezary Pazura i Przemek Kossakowski.

Wiele gwiazd doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak w słuszny sposób można wykorzystać swoją popularność. Niektórzy chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Stają się ambasadorami, by swoją osobą skutecznie zwrócić uwagę na konkretne problemy. Tego rodzaju działania przynoszą zamierzony skutek, ponieważ cieszą się wśród fanów sporym powodzeniem, a co za tym idzie, ludzie chętnie włączają się w pomoc najbardziej potrzebującym.

W tym roku odbywa się już 11. edycja akcji Kalendarz Dżentelmeni (kupisz go tutaj). Biorą w niej udział najprzystojniejsi znani mężczyźni znani z pierwszych stron gazet, którzy użyczają swojego wizerunku, aby wystąpić na kartach kalendarza. Każdy miesiąc kolejnego roku należy do innej gwiazdy. Projekt, na którego czele stoi Olivier Janiak, od lat zachwyca nie tylko swoją estetyką, ale także skutecznością w pomaganiu. Jak do tej pory każda kolejna odsłona zyskuje coraz większą sprzedaż, a środki, które zostają zebrane, trafiają na konto kilku fundacji.

Kalendarz Dżentelmeni 2021: Maciej Musiał, Przemek Kossakowski, Cezary Pazura w wyjątkowej sesji

Kalendarz Dżentelmeni jak do tej pory swoją działalnością zebrał imponującą kwotę ponad 8 milionów złotych, która w całości została przekazana na cele charytatywne. Edycja 2021 to 16 bohaterów, których na kartach kalendarza uwieczniła znakomita polska fotografka Marta Wojtal. W najnowszym wydaniu na 12 kartach znajdą się aż 24 zdjęcia, tak aby każdy miał wybór, z czyim wizerunkiem chce spędzić kolejny miesiąc. Na Instagramie już możemy podziwiać pierwsze zdjęcia zza kulis.

W akcji zdecydowali się wziąć udział najbardziej popularni mężczyźni w naszym kraju. Są wśród nich aktorzy, sportowcy, dziennikarze i muzycy. W 2021 roku w swoich domach będziemy mogli gościć między innymi Macieja MusiałaCezarego Pazurę i Przemka Kossakowskiego. Aktorzy i podróżnik zdecydowali się wystąpić w sesji zdjęciowej.

Przemek pochwalił się również zdjęciami z sesji na swoim prywatnym profilu.

Kalendarz Dżentelmeni 2021. Szczegóły wkrótce…

Uroczysta premiera kalendarza będzie miała miejsce 1 grudnia, jednak już teraz można go kupić w przedsprzedaży w cenie 59 zł. Pamiętajcie, cel jest szczytny. Na poniższym wideo możecie zobaczyć, jak doskonale pracowało się Cezaremu Pazurze podczas sesji zdjęciowej.


Przemek Kossakowski Kalendarz Dżentelmeni 2021

Przemek Kossakowski Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Musiał Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Musiał Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Musiał Kalendarz Dżentelmeni 2021

Maciej Musiał Kalendarz Dżentelmeni 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×