Szukaj

Gwiazdy przed studiem „Dzień Dobry TVN”: Olga Kalicka, Małgorzata Ohme, Daria Ładocha

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Kto w sobotni poranek odwiedził studio Dzień Dobry TVN? Nie zabrakło pięknych kobiet i przystojnych mężczyzn. Zdjęcia wszystkich gości zobaczycie w naszej galerii. Zobaczcie, jak zaprezentowały się gwiazdy.

Dzień Dobry TVN, to program, który przyciąga przed telewizory ogromną liczbę wiernych widzów. Wielu Polaków zaczyna swój dzień od sprawdzenia nowych wiadomości, jakie ma do zaoferowania śniadaniówka. Popularność tego formatu nie maleje od 15 lat, a zwłaszcza wielu młodych ludzi chętnie zasiada codziennie rano przed swoimi odbiornikami.

Chociaż pary prowadzących co jakiś czas się zmieniają, to następcy odchodzących, również mogą liczyć na wielką sympatię. Latem zeszłego roku z DDTVN pożegnała się Kinga Rusin. To ona była twarzą programu i poprowadziła razem z Marcinem Millerem pierwszy odcinek. Kilka dni wcześniej swoje odejście i awans na prezentera Faktów ogłosił także Piotr Kraśko. Ich miejsce zajęły Agnieszka Woźniak-Starak, oraz Ewa Drzyzga, które w nowych rolach czują się, jak ryba w wodzie.

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dzisiaj rano z widzami przywitali się Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Widzowie uwielbiają ten duet nie tylko ze względu na ogromny profesjonalizm, ale także sporą dawkę poczucia humoru, którym obdarzają fanów w każdym odcinku z ich udziałem. Nie brakuje im energii i dystansu do siebie. W każdy weekend w studiu pojawia się mnóstwo gości. Słoneczna sobota sprowadziła do śniadaniówki sporo gwiazd.

Dla paparazzi to była prawdziwa gratka. Na ulicach Warszawy z samego rana pojawili się nie tylko prowadzący, ale także cała masa gości znanych z pierwszych stron gazet. W sobotę w programie zobaczyliśmy: Gabi Drzewiecką, Darię Ładochę, Olgę Kalicką, Hannę Śleszyńską, Misheel Jargalsaikhan, Andrzeja Nejmana, oraz Katarzynę Pakosińską z mężem. 

Wszystkie gwiazdy zdecydowanie poczuły już wiosnę, a dzisiejsza słoneczna pogoda sprzyjała lżejszym stylizacjom. Olga Kalicka założyła jedynie lekki sweterek, który opadał jej na jedno ramię. Smukłą talię podkreśliła paskiem z ozdobną klamrą, a z jej twarzy nie schodził uśmiech. Widać, że była pełna energii.

Zdjęcia wszystkich gwiazd, które pojawiły się przed studiem DDTVN zobaczycie w naszej galerii.


Olga Kalicka

Olga Kalicka

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×