Gwiazdy programów śniadaniowych: Edyta Górniak, Patrycja Wieja, Katarzyna Bosacka

Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edyta Górniak, Patrycja Wieja, Katarzyna Bosacka... Gwiazdy pojawiły się w Pytaniu na śniadaniu oraz Dzień Dobry TVN. Jak wyglądały? Zobaczcie zdjęcia paparazzi.

Programy telewizji śniadaniowej są chętnie wybierane przez widzów. Z zainteresowaniem śledzą ciekawostki z życia gwiazd, poznają nowe kulinarne tricki, a także poszerzają swoją wiedzę na wybrane przez produkcje tematy. Na ten moment dwie stacje telewizyjne wprowadziły tego typu formaty.

Telewizja Polska od prawie 20 lat zaprasza widzów na Pytanie na śniadaniePierwszy odcinek wyemitowano 2 września 2002 roku. Od tego momentu regularnie gromadzi przed telewizorami spore grono oglądających. Z kolei TVN emituje Dzień Dobry TVN, czyli program, który zadebiutował na antenie 21 kwietnia 2005 r. Podobnie jak jego konkurencja, przyciąga przed ekrany mnóstwo osób.

Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Zarówno Dzień Dobry TVN, jak i Pytanie na śniadanie to programy emitowane na żywo. W studiach znajdują prowadzący, którzy rozmawiają z zaproszonymi gośćmi. Wśród nich nie brakuje nazwisk znanych z pierwszych stron gazet. Tak jak w sobotę, gdy w każdym z nich gościło kilka gwiazd.

Jedną z nich była Edyta Górniak, która chwilę po 11 pojawiła się na antenie Pytania na śniadanie. Przygotowała dla fanów niespodziankę: nową wersję piosenki Będę śniła, którą nagrała dzięki Rafałowi Brzozowskiemu:

Wszystkiemu jest winien Rafał Brzozowski, który zainspirował mnie niezwykle. Odwiedził mnie w górach przed wyjazdem na Eurowizję zaproponowałam mu lekką pomoc i on odwiedził mnie w górach. W podziękowaniu za to, że mogliśmy wspólnie spędzić czas i trochę popracować z muzyką, przygotował zupełnie zaskakującą niespodziankę. Zrobiliśmy z tego transmisję na żywo i było to tak niezwykła sytuacja, bo okazało się, że Rafał jakimś magicznym zbiegiem okoliczności ma na swoim komputerze oryginalny zapis ścieżki dźwiękowej sprzed 25 lat – komentowała na antenie.

Gdy piosenkarka wyszła ze studia, stanęła twarzą w twarz z fotoreporterami. Zaprezentowała przepiękną stylizację. Na tę okazję wybrała jasną bluzkę z nadrukiem, którą połączyła ze spodniami moro. Sięgnęła też po długi płaszcz. Wybrała również buty na obcasie, czerwoną czapkę z daszkiem oraz przeciwsłoneczne okulary.

Górniak nie była jedyną znaną osobą, którą przyłapali paparazzi. Przed studiami Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na śniadanie sfotografowali także takie nazwiska jak m.in. Katarzyna Bosacka, Joanna Dark, Agata Passent, Michalina Łabacz, Maria Sobocińska, Ryszard Rynkowski, Edward Miszczak, Igor Herbut.

Zdjęcia w galerii.


Edyta Górniak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edyta Górniak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edyta Górniak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Edyta Górniak - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Igor Herbut - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Igor Herbut - Gwiazdy Dzień Dobry TVN i Pytania na śniadanie

Komentarze

 • Elżbieta "Wspaniała" pisze:

  A ty ….🥰…. Elton…to gdzie się kształciłeś!????Które to uczelnie wypuściły…tak kwadratowo-betonowo-malutkiego człowieczka…który obrażaniem.. wolnych🥳 ….pięknych 💞istot….💃chce budować swoją..”.małosc”???!!!

 • Gość pisze:

  Rynkowski stracił głos niestety widac ze boryka się ze swoimi demonami nadal.Edyta jak Edyta bez własnego domu tylko wynajmuje raz tu raz tam jak prawdziwi cyganie.

 • Elton pisze:

  Co to zagwiazdy?? Nieudacznice i nieuki…..z ulicy
  Gwiazda to osoba wykształcona w danym kierunku a nie z przypadku …….takich gwiazd mamy dużo
  Do szkół niech idą i się kształcą nieuki i darmozjady

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×