Paparazzi cały dzień chodzili za Gerardem Pique po Paryżu i się doczekali! Niecodzienne sceny tuż po wyjściu z hotelu

Gerard Pique

Gerard Pique

Gerard Pique od medialnego zgiełku chciał odpocząć w Paryżu. Równocześnie z nim w stolicy Francji pojawili się paparazzi. Cały dzień próbowali zrobić ciekawe zdjęcia. W końcu się udało. 

Gerard Pique od kilku miesięcy nie chodzi z okładek tabloidów. Były piłkarz Barcelony i reprezentant Hiszpanii ma za sobą głośne rozstanie z Shakirą. Przez 12 lat byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Pomimo tego, że nigdy nie zdecydowali się na ślub, to wspólnie wychowywali dwóch synów: Milana i Sashę. Wydawało się, że tego uczucia nic nie jest w stanie pokonać, ale prawda okazała się inna.

Gdy na drodze piłkarza stanęła dwie dekady młodsza od jego obecnej partnerki blondynka, całkowicie stracił głowę. Partner wokalistki wdał się w głośny romans, a rozpad ich związku odbywał się na oczach całego świata. Tabloidy aż huczały od kolejnych doniesień, a oni przez dłuższy czas milczeli.

Po tym, jak w końcu potwierdzili wszystko w oświadczeniu, które trafiło do mediów, rozpoczęli prawdziwą batalię o synów. Shakira chciała wyprowadzić się z chłopcami do Miami, a Pique nalegał, by jego dzieci zostały w Barcelonie. W końcu artystka postawiła na swoim.

Gerard Pique przyłapany przez paparazzi w Paryżu

Gerard spotkał się ze sporą krytyką fanów. Wielu z nich w tej trudnej sytuacji stanęło bowiem po stronie Shakiry. Nawet w czasie meczów musiał wysłuchiwać dobiegające z trybun gwizdy skandowanie imienia matki swoich dzieci.

Zdaje się, że piłkarz chciał nieco odpocząć od zamieszania, które powstało wokół niego i jego nowego związku. Wyjechał więc do Paryża, ale i to nie umknęło uwadze paparazzi. Ci chodzili za nim dosłownie cały dzień, by wytropić coś ciekawego. Sfotografowali jego spacer po ulicach stolicy Francji, następnie moment, gdy wychodził wieczorem z hotelu, a później wskoczył na skuter, uwiecznili też spotkanie w gronie przyjaciół.

Dla fanów sportowca na pewno są to ciekawe kadry, zwłaszcza moment, gdy porusza się jednośladem. Czy wśród przyjaciół, z którymi widziano go przed hotelem była jego nowa partnerka? Tego nie wiadomo, ale paparazzi jak widać, nie ustają w staraniach, żeby spotkać ich razem w Paryżu.

Przypomnijmy, że Shakira sprawiła, że jej konflikt z byłym partnerem odżył na nowo. Nagrała piosenkę, w której nie oszczędziła ani jego, ani kochanki piłkarza. Utwór w kilka godzin stał się viralem.

Jestem warta więcej niż dwie 22-latki. Wymieniłeś Ferrari na Twingo. Wymieniłeś Rolexa na Casio. Na siłowni bywasz często, ale czasem warto popracować też nad mózgiem – śpiewa Shakira.

Zdjęcia z wyjazdu byłego partnera Shakiry zobaczycie w naszej galerii.


Gerard Pique - w Paryżu

Gerard Pique - w Paryżu

Gerard Pique - w Paryżu

Gerard Pique - w Paryżu

Gerard Pique - w Paryżu

Gerard Pique - w Paryżu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak rozpoznać seksoholika, a jak łajdaka?
  A. Gryżewski: Łajdak nie cierpi, nie ma wyrzutów sumienia, mówi partnerce, że lubi poligamię. Ale seksoholik uprawia seks kompulsywnie, pod wpływem przymusu bardziej niż wyboru. Osoby uzależnione od seksu masturbują się na myśl o tym, że zdradzają, potrzebują coraz częstszych i coraz mocniejszych wrażeń. Miewają huśtawki emocjonalne, bo od seksu zależy, jak się czują sami ze sobą. Seksoholicy mają też swoje rytuały, w ich seksie jest mało spontaniczności. Muszą postępować według znanych mechanizmów, bo wówczas wiedzą, jak dojść do celu – pożądanej satysfakcji. To naprawdę jest poważny problem. Do mnie przychodzą osoby, które bardzo cierpią, i ich rodziny też cierpią. Nie do końca można to porównać do doświadczeń w związku, w którym była zdrada, ale nie było uzależnienia.

 • jamas pisze:

  helllołłłł – bez hipokryzji. Po co komu zepsuty rolex ?

 • Ohyda pisze:

  Wstrętna baba, beztalencie, ten ryj, wycie, bulgot błotny…nawet ultrafiolet nie pomógł

 • Ja pisze:

  Sława , kasa ludzi psuje, wśród piłkarzy, celebrytów rzadko kończy się życie w jednym związku, więc po co te przysięgi przed ołtarzem i później za kasę rozwody kościelne ohyda, zakłamanie hipokryzja

 • Gość Toja pisze:

  Beznadziejny facet z kryzysem wieku średniego. Swoją drogą te młode dziewczyny naprawdę są perfidnie i bezczelne. Rozbijają małżeństwa i na nieszczesciu dzieci chcą budować swoje szczęście? Karma wróci, gdy facet wymieni je na młodsze.

  • Gość pisze:

   On chyba jeszcze za młody dzięcioł na kryzys wieku średniego, zwyczajnie znudziło mu się stukać jedno drzewo..

  • Gość pisze:

   On ma kryzys I to potężny Jest emerytowanym piłkarzem Poza tym ze wzgledu na slabiutkie wyniki nikt ani myslał powolac go do narodowej reprezentacji na mistrzostwa świata. Jedynym pomyslem sa mlode gluputkie siksy dla ktorych jest “kimś”

  • GośćNiNin pisze:

   PRAWDA

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×