Szukaj

Królowa życia pręży swoje wdzięki na leżaczku w 30-stopniowym upale. Przebierała się aż dwa razy

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska aktualnie ładuje akumulatory nad polskim morzem. W towarzystwie przyjaciół beztrosko spędza czas w Juracie. Zobaczcie zdjęcia.

Program Królowe życia emitowany w TTV wylansował kilka bardzo barwnych postaci, które zdecydowanie dodały kolorytu polskiemu show-biznesowi. Wielu widzów zasiada przed telewizorami, żeby obserwować perypetie Rafała i Gabriela, Lalunę Unique, czy też chyba najbardziej charakterną z wszystkich bohaterów Dagmarę Kaźmierską.

Jej powiedzonka już stały się legendarne, a ona znalazła przyjaciół wśród celebrytów. Ma na swoim koncie także rolę u Patryka Vegi. Cała Polska trzyma także kciuki za rehabilitację Dagmary, która po ciężkim wypadku walczy o powrót do pełnej sprawności.

Obecnie celebrytka wypoczywa z przyjaciółmi w Juracie i to tam została przyłapana przez fotoreporterów.

Dagmara Kaźmierska w Juracie. Zdjęcia

Królowa życia jest obiektem zainteresowania sporej grupy fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie dziewięćset tysięcy internautów. Mimo że jej życiorys nie jest kryształowy i obfituje w liczne skandale, a ona ma za sobą nawet prawomocny wyrok, to i tak jest uwielbiana za swój optymizm, pozytywne podejście do życia i bezpośredniość aż do bólu czasem.

Zobacz także: Anna Mucha sporo schudła. Siłownię omija szerokim łukiem, a dietę wymyśliła sama. Jest banalna. Oto efekty

W programie niezmiennie towarzyszy jej przyjaciel, Jacuś i Edzia, która jest jej powiernicą, a z która nie raz darła koty, ale zawsze ostatecznie się zgadza. Obecnie w social mediach relacjonuje wakacyjne wojaże.

W tym momencie Królowa odpoczywa nad polskim morzem. Co jakiś czas w prasie oglądamy zdjęcia z nią i jej przyjaciółmi w rolach głównych. Tym razem została sfotografowana na plaży w Juracie. Odpoczywa w iście królewskich warunkach. Na białym leżaku podkręcała opaleniznę, racząc się szampanem. Odbyła także rozmowę przez telefon, a także przebrała sukienkę.

Zobacz także: Opalona na czekoladkę Ola Kowalska chwali się zdjęciami z wakacji. Po tragicznych przeżyciach została tylko blizna na szyi


Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dagmara Kaźmierska w Juracie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×