Ożyły plotki o czwartej ciąży Blake Lively. Tym razem tabloidy mają mocne dowody

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively i Ryan Reynolds

Blake Lively jest w czwartej ciąży? Dociekliwi internauci dopatrzyli się u żony Ryana Reynoldsa pięknie zaokrąglonego brzuszka. Co donoszą media?

Blake Lively dorastała w rodzinie z tradycjami aktorskimi. Jej ojciec, Ernie Lively, był aktorem filmowym i telewizyjnym i reżyserem. Mama gwiazdy, Elanie, pracuje jako dziecięca agentka i menadżerka.

Blake miała 5 lat, gdy rodzic e zabrali ją na jej pierwszy casting, ale na popularność musiała trochę poczekać. Zyskała ją w 2005 roku, gdy pojawiła się w filmie dla młodzieży Stowarzyszenie wędrujących dżinsów. Od tego momentu jej kariera nie zwalnia, a jej nazwisko gwarantuje, że do kin przyjdą jej liczni fani.

Lively nie tylko realizuje się zawodowo, ale także jest szczęśliwa w życiu prywatnym. Od 2012 roku jest żoną Ryana Reynoldsa. Para ma swój jedyny i niepowtarzalny styl, a ich social media obfitują w żarty, które małżonkowie sobie nawzajem fundują. Nie mają problemu z pokazywaniem się w nawet kompromitujących sytuacjach.

Jednak jak oka w głowie strzegą prywatności swoich córek. Zdecydowali, że nie będą ich pokazywać publicznie. Twardo trzymają się tej zasady, a gdy ktoś przekracza granice, ostro reagują.

Ostatnio małżonkowie wybrali się do Nowego Jorku, gdzie przyłapali ich paparazzi. To wówczas pojawiły się pogłoski, że dziewczynki będą miały rodzeństwo. Czy Blake Lively jest w ciąży?

Blake Lively i Ryan Reynolds będą mieli czwarte dziecko?

Blake Lively i Ryan Reynolds zawsze pragnęli dużej rodziny i wygląda na to, że w przyszłym roku mogą spodziewać się czwartego dziecka.

Wiedziałam, że chcę mieć dużo dzieci, ponieważ pochodzę z dużej rodziny, więc zawsze było to dla mnie ważne –  powiedziała gwiazda po ogłoszeniu, że jest w ciąży w 2014 roku.

Kiedy aktorka i jej mąż pojawili się w Nowym Jorku 11 listopada, dociekliwi fani zauważyli, że ma mocno zaokrąglony brzuch.

  • Znowu wygląda jakby była w ciąży – skomentował jeden z nich w Internecie.
  • Założę się, że starają się o chłopca – pisał ktoś inny.

Przypomnijmy, małżonkowie wychowują trzy córki – sześcioletnią James, pięcioletnią Inez i dwuletnią Betty.


Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan Reynolds i Blake Lively

Komentarze

  • Ludmiła pisze:

    Bardzo fajna para pracują i wychowują cudownych dzieci🤗🤗🤗🤗🤗🤗❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Gość pisze:

    Taki live fajne fotki tym to się źycie udało na tyle dziewczyn chłopak mógłby być biały miś ha ha dla dziewczyny to przemiana zaklepana ha ha duźa rodzina w 20lat mozna moźna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×