Szukaj

Anja Rubik z Joanną Przetakiewicz na świątecznym obiedzie. Obie postawiły na stylizacje z futrzanymi elementami i obdarowały się prezentami [PAPARAZZI]

Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz w restauracji

Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz w restauracji

Anja Rubik w restauracji z Joanną Przetakiewicz

Już za moment święta. Wyjątkowy nastrój ostatnich dni roku skłania do częstszych niż zwykle spotkań w zaprzyjaźnionym gronie. Na takie właśnie zdecydowały się Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz.

Panie spotkały się w jednej z najbardziej popularnych warszawskich restauracji, w której chętnie bywają gwiazdy. Niegdyś można w niej było spotkać Jana Kulczyka, bywa tam Wojciech Młynarski, a całkiem niedawno na romantycznej randce pojawili się tam Sara  i Artur Borucowie.

Zobacz: Sara i Artur Boruc na romantycznej randce w ulubionej restauracji Kulczyków

Anja – która w weekend promowała we Wrocławiu swoje perfumy – spotkała się z Joanną na przedświątecznym posiłku. Dyskutowały, widać, że humory im dopisywały. Dobrze czuły się w swoim towarzystwie. Dodatkowo Anja została obdarowana przez właścicielkę La Manii prezentem, zapewne pochodzącym z kolekcji marki.

Zobacz: Modne kurtki na jesień 2015? Kurtki z kożuchem!

Co ciekawe, wybierając strój na to spotkanie, zarówno Anja, jak i Joanna wybrały stroje z futrzanymi elementami. Top modelka pojawiła się w płaszczu z futrzanymi wstawkami oraz botkach Isabel Marant, z kolei właścicielka La Manii włożyła ulubioną skórzaną kurtkę na kożuszku.

Która prezentowała się waszym zdaniem lepiej? Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia ze spotkania Anji i Joanny.

Anja Rubik spotkała się z Joanną Przetakiewicz w restauracji

Anja Rubik spotkała się z Joanną Przetakiewicz w restauracji


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×