Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak z torebką za prawie 7 tys. Wielu uznałoby ją raczej za mięciutką poduchę

Agnieszka Woźniak-Starak - DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak - DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak została sfotografowana przez fotoreporterów po wyjściu ze studia DDTVN. Gwiazda tym razem zachwyciła oryginalną torbą, za która trzeba zapłacić grube tysiące. Zobaczcie zdjęcia.

Agnieszka Woźniak-Starak po tragedii, jaką przeżyła dwa lata temu, kiedy zginął jej ukochany mąż, Piotr Woźniak-Starak, wróciła do pracy. Na pewien czas usunęła się w cień i zniknęła z mediów społecznościowych, a także nie pojawiała się w telewizji, ale już doszła do takiego punktu, w którym podjęła decyzję, że czas ponownie spotkać się z widzami.

Do aktywności zawodowej wracała stopniowo. Najpierw zaczęła prowadzić audycję w radiu, potem pojawiła się w telewizji, gdzie od kilku miesięcy prowadzi program śniadaniowy – we wrześniu dołączyła do ekipy Dzień Dobry TVNPrzed kamerami partneruje jej Ewa Drzyzga.

Agnieszka na co dzień mieszka w pięknej posiadłości w podwarszawskim Konstancinie (zdjęcia tutaj). Towarzyszą jej czworonożni przyjaciele, którzy pomogli gwieździe przetrwać trudne chwile. Jak zdradziła w wywiadzie z cyklu Into the Leader’s Mind, być może nadejdzie dzień, gdy całkowicie poświęci się zwierzętom i raz na zawsze ucieknie od zgiełku miasta:

Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami.

Póki co jednak zaczyna z widzami poranki, a za każdym razem zachwyca stylizacjami, nie tylko na wizji, ale także po wyjściu ze studia, gdzie zawsze czekają na nią paparazzi.

Po sobotnim dyżurze nie było inaczej. Tym razem uwagę przykuła jej torebka.

Agnieszka Woźniak-Starak z piękną torebką od Maisona Margieli

Kiedy w sobotę gwiazda opuściła studio, miała na sobie dosyć zwyczajną jak na nią stylizację. Ubrała dżinsy, bluzę z kapturem, długą kurtkę i botki. Jednak nie byłaby sobą, gdyby nie poszalała z dodatkiem. Zabrała ze sobą świetną, czarną torbę, przypominającą pikowaną poduszkę. Za to cudo od Maisona Margieli trzeba zapłaci ok. 6,5 tys. złotych.

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka kocha modę i z luksusowymi markami żyje za pan brat. Jak wam się podobał jej sobotni look? Zajrzyjcie do galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×