Andrzej Duda pokazał jak Agata świętowała Dzień Matki! Wyglądała obłędnie! Prawie jak księżna Diana!

Agata Duda jak księżna Diana

Agata Duda jak księżna Diana

Agata Duda spotkała się z dziećmi, które doświadczyły przemocy domowej. Wszystko z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Dziecka! Pięknymi zdjęciami małżonki pochwalił się Prezydent RP Andrzej Duda na Instagramie. Internauci stwierdzili, że Pierwsza Dama przypomina im samą księżną Dianę.

Andrzej Duda i jego żona Agata Duda bardzo dbają o jak najlepszy wizerunek w mediach. By być bliżej wyborców, w szczególności tych młodych, prezydent wrócił nawet na Instagram po kilku latach nieaktywności. Od tamtego czasu wrzuca zdjęcia ze swoich medialnych wystąpień, czy spotkań, na które zabiera Pierwszą Damę. Oprócz tego prywatnego jego współpracownicy prowadzą oficjalne konto @prezydent_pl. To właśnie tam pojawiły się nowe zdjęcia.

W minioną niedzielę kiedy Andrzej Duda głowę zajętą miał głównie wyborami do Parlamentu Europejskiego, jego żona spotkała się z dziećmi, które doświadczyły przemocy rodzinnej. Wszystko z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka. Pierwsza Dama odwiedziła Dom otwartych serc w Otwocku. Rozmawiała z dziećmi, robiła sobie zdjęcia i grała z nimi w różne gry:

Z okazji wspólnego świętowania Dnia Mamy i Dziecka Pierwsza Dama odwiedziła „Dom Otwartych Serc” prowadzony przez Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. W czasie siedemnastu lat działalności Centrum Interwencji Kryzysowej w „Domu Otwartych Serc” znalazło pomoc niemal 400 kobiet – ofiar przemocy w rodzinie, bezdomności, uzależnień – wraz z ponad 600 dzieci – czytamy pod zdjęciem.

Po fotografiach widać wyraźnie, że pani Agata świetnie dogaduje się z dziećmi. Na uwagę zasługuje też stylizacja germanistki – klasyka w najlepszym wydaniu, tj. lekka, zwiewna suknia we wzory, czerwona marynarka i dyskretna biżuteria stworzyły całość, która pięknie współgrała z urodą żony prezydenta. Internauci zwrócili uwagę na coś jeszcze, w postawie Agaty Dudy dopatrzyli się podobieństwa do księżnej Diany:

Pani Agata wygląda tu jak księżna Diana. Po prostu identycznie, aż ciężko je od siebie odróżnić – napisała jedna z obserwatorek.

Dla najmłodszych spotkanie z żoną głowy państwa była zapewne niesamowitym przeżyciem. 1 czerwca kobieta ma zapewne zaplanowane kolejne wizyty w podobnych miejscach. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejną dawkę zdjęć, a dzieciakom życzymy już teraz wszystkiego co najlepsze z okazji ich święta.

Tymczasem was zachęcany do przejrzenia tych ostatnich.

Andrzej i Agata Dudowie zagłosowali w podobnych stylizacjach! Było także wielkie świętowanie Dnia Matki!

Roksana Węgiel ujawniła kulisy spotkania z parą prezydencką! Internauci nie wytrzymali

Andrzej Duda pokazał prezent urodzinowy od Agaty! Pierwsza Dama ma lepszy gust niż Jolanta Kwaśniewska?!


Agata Duda spotkała się z dziećmi z okazji Dnia Matki

Agata Duda spotkała się z dziećmi z okazji Dnia Matki

Agata Duda spotkała się z dziećmi z okazji Dnia Matki

Agata Duda spotkała się z dziećmi z okazji Dnia Matki

Agata Duda spotkała się z dziećmi z okazji Dnia Matki

Agata Duda spotkała się z dziećmi z okazji Dnia Matki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×