Zuza z „Top Model” przeszła metamorfozę. Porównanie do ośmiornicy w punkt! „Jaki kozacki kolor”

Zuza Kołodziejczyk metamorfoza

Zuza Kołodziejczyk metamorfoza

Zuza Kołodziejczyk z Top Model przeszła metamorfozę. Zwyciężczyni programu pokazała nową fryzurę i zebrała same zachwyty. Swoje uczesanie porównała wyglądem do ośmiornicy.

Program Top Model doczekał się w Polsce aż dziewięciu edycji. Trzeci sezon show wygrała Zuza Kołodziejczyk, która w finale minimalnie pokonała Marcelę Leszczak. Jako jedna z nielicznych triumfatorek programu zrobiła karierę w branży. Udało się jej podbić wybiegi w kraju i wystąpić w kilku kampaniach reklamowych.

Uroda i charyzma przysporzyły Zuzie wielu fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 400 tysięcy osób, które aktywnie mogą uczestniczyć w jej codziennym życiu. Kołodziejczyk co jakiś czas publikuje zdjęcia z ukochanym, ale zdecydowanie częściej udostępnia fotografie związane z jej pracą.

Ostatnio Zuza pokazała się w nowej fryzurze. Modelka przeszła niemałą metamorfozę. Już jakiś czas temu zdecydowała się skrócić włosy do ramion. Teraz przyszła pora na odświeżenie koloru.

Zuza Kołodziejczyk ma nową fryzurę. Wygląda jak… ośmiornica

Na zdjęciu, jakim zwyciężczyni Top Model podzieliła się z fanami tuż przed weekendem, możemy podziwiać jej odświeżony wygląd. Tym razem Zuza Kołodzejczyk pofalowała włosy i zrobiła sobie – podobnie jak Joanna Przetakiewicz – modną grzywkę, która znowu wraca do łask.

Nowe uczesanie to niejedyna zmiana w wyglądzie ulubienicy widzów. 27-latka z Poznania zdecydowała się również na odnowienie koloru. Postawiła na nowy, jaśniejszy odcień, który podkreślił jej karnację.

Zuza po przemianie porównała swoją nową fryzurę do… ośmiornicy, której macki obejmują resztę ciała, podobnie jak pasma włosów głowę modelki. Całą przemianę podsumowała intrygującym komentarzem:

Nie widzisz mnie, jeśli nie chcę być widziana – napisała po angielsku.

Internauci z wielkim entuzjazmem przyjęli nową fryzurę Zuzy Kołodziejczyk. Komplementują jej przemianę, nierzadko skupiając się przy tym na detalach:

  • Jaki kozaki kolor włosów!
  • Twoje włosy to jakiś sztos, ile bym dała żeby moje chciały takie być.
  • Koooosmos. Wszystko w tym zdjęciu jest po prostu idealnie na swoim miejscu. Idealnie.
  • Kolorek i fale super pasują.

Gwieździe Top Model musi być bardzo miło, czytając tyle pochwał pod swoim adresem. Nam też się podoba.


Zuza Kołodziejczyk z grzywką i nowym kolorem włosów – 2021 rok

Zuza Kołodziejczyk z grzywką i nowym kolorem włosów – 2021 rok

zuzol_1209240548479927990710581211200786506218417n
Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Zuzanna Kołodziejczyk zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×