Szukaj

Artur Gadowski z córką nagrał piosenkę o koronawirusie. Zuza to zdolna wokalistka o nieprzeciętnej urodzie

Artur Gadowski z córką i przyjacielem z zespołu IRA nagrali piosenkę W domu siedź. To nie pierwsze muzyczne dzieło córki artysty. Zuza Gadowska jest nie tylko piękna, ale także bardzo zdolna.
Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Koronawirus powoduje, że artyści łączą siły, nagrywają wspólnie piosenki, grają koncerty on-line albo czytają książki przez internet. Lider rockowej grupy IRAArtur Gadowski, także postanowił dać coś od siebie i nagrać piosenkę. A jakby tego było mało, do współpracy zaprosił swoją córkę Zuzę i kolegę muzyka z zespołu – Sebastiana Piekarka. Dla bezpieczeństwa wszystkich, utwór i klip nagrano zdalnie.

Siedząc w domu z powodu pandemii napisałem z przyjaciółmi piosenkę. Zaśpiewałem ją razem z moją córką Zuzą i Sebastianem Piekarkiem. Pozostali koledzy: Przemek Kuczyński, Kamil Szewczyk, Paweł Wochna nagrali instrumenty. Jest to produkcja domowa. Montaż klipu również domowy wykonał Jurek Grabowski – mówi Artur Gadowski, wokalista grupy IRA, o swoim utworze „W domu siedź”.

Kim jest Zuza – córka Artura Gadowskiego?

Zuza Gadowska wychowała się w Szydłowcu, gdzie chodziła do szkoły muzycznej. Ma dwoje rodzeństwa: brata Kacpra, który jest kucharzem i starszą siostrę Wiktorię z zespołem Downa. Tylko Zuza wykazuje zdolności muzyczne – od 8 roku życia gra na skrzypcach. Nie jest jej obcy także fortepian, ukulele i gitara.

Słucham każdej muzyki, ale najbardziej lubię zagraniczny folk, w którym można się zasłuchać. Pasują do niego zarówno skrzypce, jak i ukulele – wyznała kilka lat temu Zuza.

Córka Artura Gadowskiego ma za sobą udział w jednym z talent-show, ale nigdy nie podpierała się nazwiskiem znanego ojca. Na jej profilu na Instagramie od lat próżno jest szukać ich wspólnych zdjęć.

Jestem pod dużym wrażeniem jej talentu. Ja w jej wieku nie byłem tak dojrzały. Radziłem jej, żeby nie brała udziału w talent-show, ale oczywiście mnie nie posłuchała. Producent zauważył jej nazwisko, ale gdy zapytał, czy jest moją córką, odparła: „Ale jakie to ma znaczenie?”. Szanuję ją za to, że nie próbowała się podpiąć pod moją popularność. Jest jednak w trudnej sytuacji, bo jeśli osiągnie sukces na własną rękę, złośliwi i tak powiedzą, że pracę załatwił jej tata – mówił kilka lat temu w „Gali” o córce Gadowski.

Od tamtego czasu Zuza zagrała już kilka swoich przebojów. Jej ulubiony styl to pop-folk. W lutym wydała swój najnowszy singiel zatytułowany Ktokolwiek. Posłuchajcie – coś czujemy, że jeszcze będzie o niej bardzo głośno.

Aktualnie Zuza Gadowska studiuje na trzecim roku na kierunku Edukacja muzyczna na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Mam sporo planów na przyszłość. Chciałabym wydać już płytę i grać jak najwięcej koncertów – mówiła „Echu Dnia”.

Koronawirus jednak wywrócił świat do góry nogami. Zmienił plany chyba większości osób na naszej planecie. Zuza pewnie także nie przypuszczała, że tak szybko nagra duet z ojcem, i to w dodatku z tak poważnym apelem: W domu siedź.

Jak wam się podoba?


Artur Gadowski i jego córka Zuza

Artur Gadowski i jego córka Zuza

Zuza Gadowska

Zuza Gadowska

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×