Artur Gadowski z córką nagrał piosenkę o koronawirusie. Zuza to zdolna wokalistka o nieprzeciętnej urodzie

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Artur Gadowski z córką i przyjacielem z zespołu IRA nagrali piosenkę W domu siedź. To nie pierwsze muzyczne dzieło córki artysty. Zuza Gadowska jest nie tylko piękna, ale także bardzo zdolna.

Koronawirus powoduje, że artyści łączą siły, nagrywają wspólnie piosenki, grają koncerty on-line albo czytają książki przez internet. Lider rockowej grupy IRAArtur Gadowski, także postanowił dać coś od siebie i nagrać piosenkę. A jakby tego było mało, do współpracy zaprosił swoją córkę Zuzę i kolegę muzyka z zespołu – Sebastiana Piekarka. Dla bezpieczeństwa wszystkich, utwór i klip nagrano zdalnie.

Siedząc w domu z powodu pandemii napisałem z przyjaciółmi piosenkę. Zaśpiewałem ją razem z moją córką Zuzą i Sebastianem Piekarkiem. Pozostali koledzy: Przemek Kuczyński, Kamil Szewczyk, Paweł Wochna nagrali instrumenty. Jest to produkcja domowa. Montaż klipu również domowy wykonał Jurek Grabowski – mówi Artur Gadowski, wokalista grupy IRA, o swoim utworze „W domu siedź”.

Kim jest Zuza – córka Artura Gadowskiego?

Zuza Gadowska wychowała się w Szydłowcu, gdzie chodziła do szkoły muzycznej. Ma dwoje rodzeństwa: brata Kacpra, który jest kucharzem i starszą siostrę Wiktorię z zespołem Downa. Tylko Zuza wykazuje zdolności muzyczne – od 8 roku życia gra na skrzypcach. Nie jest jej obcy także fortepian, ukulele i gitara.

Słucham każdej muzyki, ale najbardziej lubię zagraniczny folk, w którym można się zasłuchać. Pasują do niego zarówno skrzypce, jak i ukulele – wyznała kilka lat temu Zuza.

Córka Artura Gadowskiego ma za sobą udział w jednym z talent-show, ale nigdy nie podpierała się nazwiskiem znanego ojca. Na jej profilu na Instagramie od lat próżno jest szukać ich wspólnych zdjęć.

Jestem pod dużym wrażeniem jej talentu. Ja w jej wieku nie byłem tak dojrzały. Radziłem jej, żeby nie brała udziału w talent-show, ale oczywiście mnie nie posłuchała. Producent zauważył jej nazwisko, ale gdy zapytał, czy jest moją córką, odparła: „Ale jakie to ma znaczenie?”. Szanuję ją za to, że nie próbowała się podpiąć pod moją popularność. Jest jednak w trudnej sytuacji, bo jeśli osiągnie sukces na własną rękę, złośliwi i tak powiedzą, że pracę załatwił jej tata – mówił kilka lat temu w „Gali” o córce Gadowski.

Od tamtego czasu Zuza zagrała już kilka swoich przebojów. Jej ulubiony styl to pop-folk. W lutym wydała swój najnowszy singiel zatytułowany Ktokolwiek. Posłuchajcie – coś czujemy, że jeszcze będzie o niej bardzo głośno.

Aktualnie Zuza Gadowska studiuje na trzecim roku na kierunku Edukacja muzyczna na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Mam sporo planów na przyszłość. Chciałabym wydać już płytę i grać jak najwięcej koncertów – mówiła „Echu Dnia”.

Koronawirus jednak wywrócił świat do góry nogami. Zmienił plany chyba większości osób na naszej planecie. Zuza pewnie także nie przypuszczała, że tak szybko nagra duet z ojcem, i to w dodatku z tak poważnym apelem: W domu siedź.

Jak wam się podoba?


Artur Gadowski i jego córka Zuza

Artur Gadowski i jego córka Zuza

Zuza Gadowska

Zuza Gadowska

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Zuza Gadowska – córka Artura Gadowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×