Szukaj

A to numer! Zofia Zborowska w sukience mamy Marii Winiarskiej na imprezie! „Była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu”

Zofia Zborowska i Maria Winiarska w takiej samej sukience

Zofia Zborowska i Maria Winiarska w takiej samej sukience

Zofia Zborowska i Maria Winiarska w takiej samej sukience

Zofia Zborowska jest aktorką młodego pokolenia, która szerszej publiczności dała się poznać uczestnicząc w show Polsatu – Twoja twarz brzmi znajomo. Oprócz udziału w programie, aktorka ma na swoim koncie wiele ról w teatrach i polskich serialach (Barwy szczęścia, Druga szansa, Na dobre i na złe).

Zborowska znana jest również swoim obserwatorom w mediach społecznościowych z otwartego komentowania branży w której funkcjonuje, oraz z zamiłowania do naturalnej żywności i eksperymentowania z różnymi technikami pozyskiwania dobrej energii. Dodatkowo od samego początku, gdy Zosia zaczęła pojawiać się na warszawskich eventach, robi furorę stylizacjami. Nie było inaczej podczas premiery najnowszej kolekcji Erdem dla H&M.

Aktorka ubrana była w piękną, jesienną sukienkę, na którą zarzuciła czarną, dżinsową kurtę. Podczas wydarzenia jedna z reporterek zapytała Zborowską o jej stylizację. Odpowiedź gwiazdy zszokowała wszystkich. Artystka przekazała na Instagramie, że kreację pożyczyła od mamy, Marii Winiarskiej, znakomitej aktorki, która w wieku 66 lat nosi taki sam rozmiar co ona:

Na premierze nowej kolekcji H&H ✖️ ERDEM Barbara Pasek zapytała się mnie co myślę o tym, że niektóre kobiety z szołbizu pokazują się w ubraniach tylko raz?! Dość szybko odpowiedziałam, że nie rozumiem tego skoro zapłaciłam za te ubrania i mam pralkę ??‍♀️?? oraz szybko dodałam, że sukienkę w kwiatki, którą właśnie mam na sobie pożyczyłam od swojej mamy, która to (O LOSIE!!) była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu „Ach śpij kochanie” – czytamy na profilu artystki.

Która według Was wygląda lepiej?

Zofia Zborowska nie zostawiła suchej nitki na Julii Wróblewskiej

Maja Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Nie zabrakło gwiazd!

Marta Wierzbicka spotyka się z tajemniczym przystojniakiem. Nie szczędzili sobie czułości


Zosia Zborowska - Erdem dla H&M, prezentacja kolekcji

Zosia Zborowska - Erdem dla H&M, prezentacja kolekcji

Maria Winiarska w sukience w kwiatki

Maria Winiarska w sukience w kwiatki

Zofia Zborowska w sukience mamy

Zofia Zborowska w sukience mamy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×