Szukaj

Edyta Górniak ratuje branżę disco-polo. Zenek publicznie opowiedział o jej wsparciu: „Czegoś takiego nikt się nie spodziewał”

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk w rozmowie z Faktem skomentował zachowanie Edyty Górniak. Piosenkarka swoim zachowaniem ratuje branżę disco-polo. Co zrobiła?

Zenek Martyniuk był jedną z gwiazd, która wystąpiła w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Podczas jednego z jego koncertów na scenę niespodziewanie wkroczyła Edyta Górniak. Chociaż diva jedynie zatańczyła w rytm muzyki, o jej zachowaniu stało się głośno w kolorowej prasie.

Media zaczęły spekulować, że artyści stworzą duet i w krótkim czasie pochwalą się wspólną piosenką. Gdy zaczęto ujawniać kolejne szczegóły, Martyniuk powiedział, że na razie nic nie wie na ten temat:

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę – komentuje Zenek Martyniuk w rozmowie z Plotkiem.

W podobnym tonie wypowiada się Górniak. Mówi, że chociaż nie wyklucza współpracy w przyszłości, na razie nie ma czasu zaczynać kolejnego projektu:

Nie, nie, nie! Jeśli fani pana Zenona mieli nadzieję, to raczej jest to niemożliwe w tej chwili. Nie mówię, że „nigdy”, ale raczej nie w tej chwili. Mam za dużo projektów, nad którymi muszę się skupić – powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Zenek Martyniuk jest wdzięczny Edycie Górniak

Pomimo że do współpracy Zenka i Edyty na razie nie dojdzie, widać, że muzycy starają się wspierać swoją twórczość. Górniak podczas ostatniego wakacyjnego koncertu TVP zapowiedziała występ artysty:

Jako symbol tego, że zbyt wiele jest między nami granic, nie wyznaczajmy więcej, niż musi ich być. Zapraszam na scenę mojego nowego kolegę, oto pan Zenon Martyniuk.

Martyniuk jest wdzięczny koleżance, że swoim zachowaniem ratuje branżę disco-polo. Ma nadzieję, że dzięki wypowiedziom takie jak te, rodzaj muzyki, który gra, wzmocni swoją pozycję:

Dzięki Edycie może zakończyć się dyskryminowanie muzyki disco polo. Za te słowa mam dla niej ogromny szacunek. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. To może zrobić dużo dobrego dla mnie i moich kolegów — komentuje Zenek w rozmowie z Faktem.

Artysta dodał, że piosenkarka jest ciepłą i serdeczną osobą, a od tego dnia jest też jego koleżanką.


Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Edyta Górniak i Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Dodaj komentarz

  • Gosc pisze:

    Kobieto zmadrzej glupota bije od C…..

  • Gość Zielony Korpiel od Bronka z kasyna Szarotka pisze:

    dwa kotlety klepane mielone papredałem pełne mąki i buły w kazdy czas ,potem znowu jak świnia sie ochlałem tak uderzam jak zawsze codzień w gaz codzien w gaz Zenek po cichu jest zakochany w Edycie bo miał podobną aktorke w teledysku przez twe oczy zielone tylko niestety Edyta jest wyższa od niego i dlatego udaje że jej niezbyt lubi A ja sie przyjebałem do Edyty jak wsza do psiego ogona i od kilku lat jej hołubie a ona ma to w dupie i nic dziwnego bo takiego korpiela jak ja to sie rzadko spotyka ktoś mi podesłał bransoletke z kamieniem zodiaku Skorpion bo mu sie widocznie podoba moje zapalczywe zachowanie w stosunku do Edyty a wczoraj mi tarocistka powiedziałą że sie odczepie od Edyty za dwa lata dopiero ale mi nie powiedziała w jakich okolicznościach ale karty miałem bardzo złe bo sam sie znam też na tarocie tak to wyglądało jakbym miał wyciągnąć kopyta za te 2 lata ale ja sie nie przejmuje tym czy to za dwa lata mnie szlag trafi czy jutro wszystko jedno mi jest tylko aż sam sie zdziwiłem że nic nie bedzie miedzy mną i Edytą a to aż 2 lata jeszcze ją bede gnębił no niesamowite to jest dosłownie schizofreniczna miłość debila i chce coś zrobić zeby to sie skonczyło jak najszybciej bo najpierw sie przyjebałem do Kozuchowskiej jak wyszła za mąż przypierdoliłem sie do Sandry Bullock i pisała ze mną podpuszczała mnie jaki to ja nie przystojny jestem az se poszukała Randalla i se dałem z nią spokój ale mi napisała list ze jak pójdzie na emeryture to mnie wtedy chce na co jej napisałem zeby mnie pocałowała w dupe skoro już sie wyhukała z Randallem i ze ma sie odczepić bo nic z tego nie bedzie ale troszke po angielsku mnie nauczyła nawet nie tak mało aż sobie upatrzyłem Edyte i jej napierdalam od kilku lat no to kurwa chore jest naprawde Edyta nigdy mi wyraznie nie powiedziałą ze mi nakopie do dupy jak jej nie zostawie w spokoju i też tego nie rozumie dlaczego? Jak i tak nic z tego nie bedzie to po jaką cholere ja mam robić z siebie posmiewisko? Zresztą i tak jestem szmaciarzem nie mam kasy ani nie zapowiada sie nic zebym mógł kiedykolwiek jeszcze mieć herby królewskie to chyba dla picu wygrzebali pod publiczke zeby jeszcze wieksza kupa smiechu była -pierdole to wszystko mam tylko nadzieje ze moi synowie sie nie wstydzą ze mają ojca pierdolnietego i głupoty wypisuje do bab na stare lata Dajcie to Edycie niech se to przeczyta bo jej to nie zaszkodzi wiedzieć.

  • Gość pisze:

    Edytka sama od lat nic nie robi, to podczepiła się pod kogoś, kto daje 100 procent sukcesu. Cwaniara

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×